Pensjonat Relax5.8 słońca z 3 opinii

ul. Kościuszki 10 78-100 Kolberg , Polska
100% Rekomendacja 5.8 /6 Średnia ocen

5.8
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Pensjonat na relax w Relaxie” czytaj więcej
kwiecień 2014, Zbyszek , 56-60
“Bardzo przytulne i klimatyczne miejsce” czytaj więcej
listopad 2015, Kasia , 31-35
Luty 2℃ 2h 7 dni 2℃
Marzec 4℃ 4h 9 dni 3℃
Kwiecień 8℃ 6h 7 dni 4℃

4.8333333333333
5.8

11 opinie o hotelach dla

5.9
Kolejny raz zdecydowaliśmy wybrać to miejsce, przytulne pokoje i bardzo dobre domowe posiłki w atrakcyjnej cenie oraz lokalizacja. Polecamy dla rodzin z dziećmi, cisza, spokòj. Bardzo blisko do plaży i molo. Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Kasia, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.4
Miły i spokojny pensjonat,czysty,przyjazna obsługa,SUPER jedzonko i nawet niedrogo-śniadania(bufet) zadowolą każdego,nawet najbardziej wybrednego.Warto wykupić obiady albo obiadokolacje(podawane elegancko do stolika) !Wszędzie blisko-nad morze 2 min.do... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Barbara, Wiek 56-60, para

Pensjonat warty polecenia. Ceny pokoi przestępne. Rodzinny personel bardzo miły. Jedzenie bardzo smaczne. Warunki zakwaterowania bardzo dobre. Jestem z pobytu bardzo zadowolony i na pewno w przyszłości z oferty skorzystam na krótki w... Czytaj dalej opinię
Kwiecień 14
Zbyszek, Wiek 56-60, samemu

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Polecany ten pensjonat, do morza bardzo blisko obsluga i caloksztalt pensjonatu naprawdę dobre na pewno jeszcze tam wrocimy naprawde warto:) Pensjonat dla nas mlodych naprawdę super cisza spokój i przedewszystkim dobra lokalizacja. Czytaj dalej opinię
Październik 13
Sandra, Wiek 14-18, para

w archiwum
Niegrzeczny personel, musieliśmy sami nosić walizki na drugie piętro. Nigdy więcej! Czytaj dalej opinię
Wrzesień 13
Helga, Wiek >70, samemu

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Pensjonat Relax w Kołobrzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Pensjonat Relax Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Pensjonat Relax Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Pensjonat Relax w Kołobrzeg. Opinie i oceny Pensjonat Relax pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.