Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk4.4 słońca z 21 opinii

62% Rekomendacja 4.4 /6 Średnia ocen
4.0
4.9

• sklepy w okolicy
  • możliwości rozrywki w okolicy
“Super pobyt” czytaj więcej
marzec 2014, Mariola , 26-30
“Nie ma sie do czego przyczepić, wszystko ok!” czytaj więcej
wrzesień 2013, Bogdan , 51-55
Lipiec 20℃ 8h 8 dni 16℃
Sierpień 20℃ 7h 8 dni 17℃
Wrzesień 16℃ 6h 9 dni 15℃

4.9
4.0
3.6666666666667

33 opinie o hotelach dla

witam, byłam w hotelu na pobycie 14 dni z małymi dziećmi, jedzenie bardzo mi smakowało codziennie duży wybór, możliwość diety. dla dzieci przygotowana bawialnia i plac zabaw przy obiekcie. baza zabiegowa po remoncie, zabiegi bardzo solidnie przeprow... Czytaj dalej opinię
Marzec 14
Mariola, Wiek 26-30, para

3.6
Opieka pielęgniarska makabryczna. Umrzesz a ci nie pomogą. To samo sie tyczy lekarzy. Kasa jest wazniejsza. Pacjent sie nie liczy. Gdybym miał przyjechac tu jeszcze raz chyba bym tego nie zrobil. Tym bardziej z dziecmi. Czytaj dalej opinię
Luty 14
Aleksander, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

hotel na plazy blisko mola na miejscu stolowka basen tance baza zabiegowa super nowoczesna zyc nie umierac kazdego postawi na nogi polecam bylem piec razy nie zawiodlem sie bede w nastepnych latach POLECAM !!! Czytaj dalej opinię
Wrzesień 13
Bogdan, Wiek 51-55, para

2.7
Nie polecam a wręcz stanowczo odradzam. Opinia bardzo krótka i rzeczowa. Nie szanuje się tutaj nas Polaków. Już widać to w zachowaniu recepcjonistów, którzy obskakują Niemców i Ruskich których tu jest od cholery. Jakie oni maja o sobie mniemanie przez ... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 13
Maria, Wiek 36-40, samemu

5.7
Piękne położenie hotelu to jedna z podstawowych i niejedynych jego zalet. Praktycznie po remoncie, jedynym utrudnieniem końcówka prac wykończeniowych. Duża ilość zabiegów rehabilitacyjnych to kolejny plus. Polecam Czytaj dalej opinię
Maj 13
Wojtek, Wiek 41-45, samemu

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzeg. Opinie i oceny Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.