w archiwum Opinia o hotelu Hotel Light House Bodrum

Zdjęcie użytkownika Rogal
od

Zarejestrowany od: 11-04-11
Masz pytanie do Marta?
Opinia została przeczytana 255 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 3.7

Widoki przepiękne, ale hotel poniżej oczekiwań

4.0

Z zewnątrz hotel wygląda przepięknie, ale reszta wymaga kapitalnego remontu.
Najczyściej jest w recepcji i na korytarzach - jak wiadomo recepcja to wizytówka hotelu:)
Najwięcej jest Brytyjczyków, a następnie Rosjan. Polaków traktują tam jak drugą kategorię - przykład - mamy inne opaski od wszystkich i nasze pokoje zazwyczaj są niższego standardu.

Położenie i okolica przepiękna. Do plaży schodzi się schodami i jeżeli ktoś dostanie pokój po drugiej stronie ulicy to będzie miał sporo kilometrów:) do pokonania.
Wychodząc z hotelu i idąc wzdłuż plaży można dojść do promenady na której są sklepiki i restauracje.
Wycieczki fakultatywne warto załatwiać poza hotelem, bo ponoć jest taniej.

3.0

Pracownicy recepcji nie są zbyt mili, natomiast personel w restauracji bardzo - a w szczególności jeśli da się im tzw. bakszysz.
Rozpatrywanie skarg trwa bardzo długo. Dopiero jak mąż zdenerwowany czekaniem za zmianą pokoju poszedł do managera hotelu, to wówczas wszystko się znalazło - nawet wino i owoce na przeprosiny.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Hotel Light House Bodrum - Restauracja przy basenie
Opinie Hotel Light House Bodrum - Łóżka
Opinie Hotel Light House Bodrum - Bezpańskie psy wylegujące się na leżakach
Opinie Hotel Light House Bodrum - Plaża
4.0

Śniadania były średniej jakości, ale już obiad i kolacja nie do przejedzenia, więc każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Różnorodność potraw jednak po tygodniu już trochę stawała się monotonna.
Na kolację trzeba było przychodzić punktualnie, bo jeżeli ktoś przyszedł po czasie, to brakowało wolnych stolików.
Do restauracji a`la carte nie warto się fatygować, ponieważ na każdy etap kolacji czekało się ok.20 min. Najpierw dostaliśmy chleb i parę rodzai sosów. No więc siedząc tak przy stole i wyczekując zjedliśmy wszystko. Po ok. 20 min. dostaliśmy po 3 paluszki rybne, więc to też zostało w mig zjedzone. Po kolejnych 20 min. dostaliśmy rybę, która trochę pachniała szlamem i miała dużo ości. No więc z tej super kolacji wyszliśmy głodni:)

3.0

W hotelu oprócz wieczornych animacji, które trwały zaledwie 1h nie było nic więcej. Można było tylko posłuchać muzyki która była puszczana przy basenie i na plaży.

3.0

Co do wielkości pokoju nie mamy zastrzeżeń, ale reszta wymaga remontu. Najpierw drzwi balkonowe nie chciały się zamykać. W łazience po każdym kąpaniu mieliśmy pełno wody, która wypływała spod wanny. Ściany też były brudne. Jednym plusem było to że pani codziennie sprzątała i robiła cuda z ręczników:)

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Light House Bodrum

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na morze/jezioro
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? nie, gorzej
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Widoki przepiękne, ale hotel poniżej oczekiwań, Hotel Light House Bodrum opinia Marta. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Light House Bodrum. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Marta pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Light House Bodrum, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong