Opinie Planetarium Schwaz

Planetarium Schwaz
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Inne budynki
Średnia ocen
4.1666666666667
5.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Planetarium Schwaz

Planetarium Zeiss to doskonałe miejsce dla osób zafascynowanych kosmosem i wszystkim tym, co z nim związane. Znajduje się w Schwaz, mieście położonym na terenie Tyrolu, w zachodniej części Austrii.

Planetarium Zeiss to miejsce, które dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jednym z jego najciekawszych elementów jest ogromna kopuła, a na niej obraz 3D wyświetlający gwiazdy i galaktyki. Siedząc na wygodnym fotelu, możemy wykonać wirtualny lot w kosmos i odkrywać jego tajemnice.

Planetarium Zeiss to placówka nie tylko o charakterze rozrywkowym, ale również edukacyjnym. Możemy zaczerpnąć tutaj wiedzy na temat powstania Ziemi, funkcjonowania kosmosu oraz historii lotów kosmicznych.


Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 94%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km
Goście chwalą: piękny basen, dogodny Check in/Check out, kompetentny personel, ogólną czystość, sport i atrakcje w hotelu

5.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km
Goście chwalą: przyjazny personel, dobrą znajomość języków obcych, piękną restaurację, stan hotelu, dogodny Check in/Check out

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,6 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Planetarium Schwaz, infromacje o Planetarium Schwaz od urlopowiczów, - porady Tyrol

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index