Opinie Zamek Moyland

Zamek Moyland

Atrakcja turystyczna Zamek Moyland nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Zamek Moyland, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.Opis Zamek Moyland

Zamek Myoland to zamek na wodzie, usytuowany w niemieckiej miejscowości Bedburg-Hau i stanowi jeden z najważniejszych przykładów budowli neogotyckich w Nardenii Północnej-Westfalii.

Zamek Myoland to 2-piętrowy budynek z cegły, w którym znajduje się muzeum, kawiarnia oraz biblioteka. Zwiedzając jego wnętrze, warto zwrócić szczególną uwagę na schody, na których wyryte zostały postaci zwierząt, głównie lwy oraz wilki. Dużą popularnością cieszy się również tutejszy ogród, w którym podziwiać możemy rzeźby artystów z całego świata.

Najbardziej oblegane jest mieszczące się w zamku muzeum, w którym znajdziemy mnóstwo eksponatów pochodzących z XIX i XX wieku. Są to dzieła takich artystów jak Erwin Heerich, Rudolf Schoofs czy bracia Hans van der Grinten i Franz Joseph van der Grinten.


3 zdjęcia: Zamek Moyland

Zamek Moyland
od Rolf
z dnia: 01.06.2006
Ocena zdjęcia: 4.3
Zamek Moyland
od Rolf
z dnia: 01.08.2006
Ocena zdjęcia: 3.6

Zamek Moyland
od Iwona & Christoph
z dnia: 01.10.2006
Ocena zdjęcia: 3.8

Alternatywne oferty hoteli w okolicy

4.3
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,4 km

5.2
Słońca
Rekomendacja: 97%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 7,5 km
Goście chwalą: dobrą znajomość języków obcych, przyjazny personel, czystość w restauracji, dogodny Check in/Check out, czystość w pokoju

4.8
Słońca
Rekomendacja: 86%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 7,9 km