Atrakcja turystyczna Park Wieloryba Rewal

Opinie Park Wieloryba Rewal

Park Wieloryba Rewal

Atrakcja turystyczna Park Wieloryba Rewal nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Park Wieloryba Rewal, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Park Wieloryba Rewal

Charakterystyka ogólna

Park Wieloryba jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Ten mieszczący się w miejscowości Rewal park rozrywki zapewnia swoim gościom nie tylko świetną rozrywkę, ale umożliwia również poszerzenie wiedzy na temat zwierząt żyjących w morskich głębinach. Wszystkie dostępne tutaj atrakcje zostały podzielone na cztery kategorie.

Pierwszą z nich jest wystawa o nazwie „Giganci z oceanów”. Można się tutaj przejść wśród rzeźb przedstawiających największe morskie zwierzęta, takie jak kałamarnice, czy też walenie i rekiny.

W kolejnej części parku można oglądać najstraszniejsze stworzenia, na co dzień mieszkające w niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika, najgłębszych zakątkach oceanów. Park Wieloryba prezentuje swoim gościom miedzy innymi rybę o niecodziennej nazwie – zwisłoszczękę czarną.

Dużo sympatyczniejsze zwierzęta można spotkać w części parku poświęconej Bałtykowi. Zobaczymy tutaj między innymi wydry, które zaskakująco często pojawiają się na morskim wybrzeżu.

Ciekawym urozmaiceniem Parku Wieloryba jest Kraina Piratów i Papug. Tutaj dowiemy się, jak ubierali i zachowywali się piraci, a także znajdziemy odpowiedź na pytanie, czy naprawdę papugi były nieodłącznymi towarzyszkami tych groźnych władców mórz.

Informacje praktyczne

Adres:
ul. Kamieńska
72-344 Rewal

Strona internetowa: www.parkwieloryba.pl


Ten temat jest zamknięty.

Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 97%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km
Goście chwalą: dobrą znajomość języków obcych, przyjazny personel, czystość w restauracji, dobre wyposażenie pokoju, kompetentny personel

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,5 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 77%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,7 km
Goście chwalą: odległość do plaży, możliwości rozrywki w okolicy, piękny basen, piękną plażę, czystość w restauracji


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Park Wieloryba Rewal, infromacje o Park Wieloryba Rewal od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index