Atrakcja turystyczna Restauracja Pod Jasanem

Wyposażenie
5.9
Rekomendacja 100%

12 opinii

Po prostu wspaniale mija czas pośród miłej obsługi i z super jedzonkiem. A jeżeli przy tym ceny a przede wszystkim przelicznik korona czeska na PLN jest korzystny to o czym dyskutować. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 16
Ryszard, Wiek 56-60

5.8
Pyszne jedzonko i świetna obsługa! Przemiły kelner - świetnie mówi po polsku i niemiecku. Równie miła pani kelnerka! :) polecamy 100% , wybraliśmy się tam z polecenia i juz po pierwszym kęsie wiedzieliśmy, że wrócimy :) Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Luty 16
Kasia i Michał, Wiek 31-35

Byliśmy goscmi tej Restauracji juz drugi raz, ze względu na pyszne czeskie dania! Jestesmy pod wielkim wrazeniem smaku, podania oraz obslugi(rewelacyjny pan, mowiacy chyba w kilku jezykach), czujemy sie tam jak w domu, obsluga dba o kazdy detal. Restau... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Styczeń 16
Ola, Wiek 26-30

Jestem pod wielkim wrażeniem. Byliśmy przejazdem w Harrahovie, postanowiliśmy zjeść w tej restauracji. Zamówiliśmy 4 zupy - krem czosnkowe. A także knedliczki z jagodami oraz wieprzowine z pieczarkami i knedliczkami. Wszystkie dania pyszne w szczególno... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Listopad 15
Jacek, Wiek 19-25

Przepyszne dania kuchni czeskiej, doskonała zupa czosnkowa, ceny bardzo przystępne. Doskonała obsługa. Miło i przyjemnie. Na pewno wrócę w 2016 roku !!! :) Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 15
Kasia, Wiek 26-30

Szczerze polecamy, jedzenie przepyszne! Duże porcje, wszyscy się najedli, becherovka (gratisowa) smakuje zdecydowanie lepiej niż sklepowa, piwo Master - gęste, idealne. Serwują również tradycyjną Kofolę. Będąc w Pradze nie mogłam znaleźć czeskich knedl... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 14
Paulina, Wiek 19-25

Goraco polecam, pyyyszne jedzenie, bardzo tanio, a obsluga niesamowicie mila! :-) warto zajechac na knedle, czeskie piwo i ieliszek (gratisowy) becherowki :-) Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 14
Magdalena, Wiek 19-25

Wszystko co napisali inni w 100% się potwierdziło.Smacznie,miło i na każdą kieszeń.Miły kelner(chyba właściciel),atmosfera super i ten kieliszeczek Becherovki na powitanie :) Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 14
Robert, Wiek 36-40

5.8
Co roku odwiedzam tę restaurację. Przyjemne miejsce, bardzo przyjazna obsługa (co roku ta sama osoba - kelner - chyba właściciel) i przede wszystkim rewelacyjne jedzenie. Cel nr 1 w Harrachowie to ta knajpa, dopiero cel nr 2 - narty :) Pyszne zupy i kn... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Luty 14
Maciej, Wiek 26-30

Jadamy tam zawsze gdy jesteśmy w Harrachovie, już od co najmniej 10 lat. Czasami będąc przejazdem w okolicach Szklarskiej Poręby czy Świeradowa, gdy mamy ochotę na obiad to bez zastanowienia jedziemy do Harrachova. Zawsze świeżo i smacznie. Wspaniałe c... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Luty 14
Zbigniew, Wiek 51-55

Opinie atrakcji turystycznych Restauracja Pod Jasanem - Urlopowicze oceniają atrakcje Restauracja Pod Jasanem na HolidayCheck.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index