Atrakcja turystyczna Muzeum Historyczne Sanok

4.75
5.7
Rekomendacja 100%

3 opinii

Na Zamku Królewskim w Sanoku znajduje się muzeum ze wspaniałym i cennym zbiorem ikon, oraz dzieła Beksińskiego. Sam zamek jest po kapitalnym remoncie, wygląda bardzo okazale i warto się tam wybrać - polecam. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 13
Janusz, Wiek 51-55

Ikony - ich jakość,ilość i wiek przyprawiają o zawrót głowy - warto się wybrać z osobą która będzie potrafiła nam wytłumaczyć ich historyczny i religijny wymiar (kontekst) :) Skrzydło poświęcone twórczości Beksińskiego - sztuka nowoczesna z najwyższej... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 13
Ewa, Wiek 26-30

Zamek w Sanoku jest bardzo dobrze zagospodarowany, mieści się w nim muzeim historyczne, wystawa ikon oraz Beksińskiego. Oprócz zamku warto w Sanoku zwiedzić skansen. Jest to również świetna baza wypadowa w Bieszczady. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 13
Marcin, Wiek 36-40

Opinie atrakcji turystycznych Muzeum Historyczne Sanok - Urlopowicze oceniają atrakcje Muzeum Historyczne Sanok na HolidayCheck.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index