Opinie Centrum Budapesztu

4.75
5.7
Rekomendacja 100%

5 opinii

Nie spodziewałem się, że to miasto mnie tak zachwyci! wszędzie pełno monumentalnych zabytków a samo centrum to ich kumulacja! Polecam każdemu kto lubi piesze wędrówki i zwiedzanie muzeów, starych budowli, uliczek i oglądanie pięknych widoków! Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 15
Bartłomiej, Wiek 26-30

Niesamowite miasto. Pięknie za dnia, jeszcze ładniejsze w nocy. Świetne knajpy, mnóstwo pubów, ceny bardzo przyzwoite. Polecam. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Lipiec 15
Michał, Wiek 31-35

Stare miasto, wzgórze zamkowe i katedra św. Stefana. Warto zobaczyc zwłaszcza w okresie jarmarku bożonarodzenioweg. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Grudzień 14
Wojciech, Wiek 26-30

Centrum Budapesztu jest niezwykle klimatyczne, z małymi restauracyjkami praktycznie w każdej kamienicy. Bardzo żywe w godzinach popołudniowych (ciężko znaleźć miejsce). Przyjazne pod kontem pieszych tursytów - polecam zostawienie samochodu na parkingu. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 14
Magdalena, Wiek 31-35

Ukołyszą Cię o północy fale Dunaju , zakochasz się i w majestatycznym Budzie i cieple wód termalnych i w malym Peszcie. Pędząc historią zatrzymasz się na chwilę na starym mieście w secesji i baroku, popłyniesz na zieloną wyspę Małgorzaty, zdobędziesz ... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Czerwiec 10
Teresa, Wiek 36-40

Opinie atrakcji turystycznych Centrum Budapesztu - Urlopowicze oceniają atrakcje Centrum Budapesztu na HolidayCheck.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index