Sharm El Sheikh

Hotele: Sharm El Sheikh, 107 obiektów noclegowych

Sortuj wg

Hotel Jaz Belvedere Resort Sharm El Sheikh
5.4
Słońca
Rekomendacja 97%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Hotel Baron Resort Sharm El Sheikh
5.4
Słońca
Rekomendacja 91%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Hotel Reef Oasis Blue Bay Sharm El Sheikh
5.1
Słońca
Rekomendacja 85%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Maritim Jolie Ville Golf & Resort Sharm El Sheikh Sharm El Sheikh
5.0
Słońca
Rekomendacja 82%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.

Island View Resort Sharm El Sheikh
5.1
Słońca
Rekomendacja 94%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

TUI SENSATORI Resort Sharm el Sheikh Sharm El Sheikh
5.3
Słońca
Rekomendacja 88%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.

Siva Sharm Resort & Spa Sharm El Sheikh
4.6
Słońca
Rekomendacja 83%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Hotel Sharm Resort Sharm El Sheikh
4.3
Słońca
Rekomendacja 75%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Hotel Savoy Sharm El Sheikh Sharm El Sheikh
5.4
Słońca
Rekomendacja 90%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Hotel Sharm Plaza Sharm El Sheikh
4.2
Słońca
Rekomendacja 70%
Niestety hotelu nie ma obecnie w naszej ofercie online.
Sharm El Sheikh

Nie znaleziono pasujących wyników. Usuń wszystkie wybrane kryteria

Informacje i porady praktyczne - Sharm El Sheikh


Przed podróżą

Ostatnia wersja została edytowana przez administrator
Na granicy / wiza
Przylatując do Sharm el Sheikh możemy kupić wizę dwa rodzaje wizę Sinai only oraz normalną wizę, ważną na miesiąc i zezwalającą nam na poruszanie się po całym Egipcie. Turyści, którzy nie będą podróżować poza półwyspem Synaj, mogą kupić tzw. Sinai only, która zwalnia z obowiązku posiadania wizy. Żeby otrzymać taki stempel trzeba spełnić kilka warunków:pobyt na półwyspie Synaj nie może przekraczać 14 dninie można podczas pobytu korzystać z wycieczek do Kairu, Luksoru oraz poruszać się żadną drogą prowadzącą do stolicy.brak wykupienia wizy wyklucza wycieczkę do Parku Krajobrazowego Ras Mohammad.Pozwolenie na pobyt na półwyspie Synaj bez wizy można otrzymać na lotnisku, w punkcie odbioru wiz. Trzeba tylko na wypełnionej deklaracji wjazdowej zgłosić Synai only.Przewóz jakichkolwiek narkotyków oraz ich spożywanie jest bardzo surowo karane, nawet śmiercią. Z Egiptu nie można wywozić również antyków, skamieniałości oraz części rafy koralowej.
 
Szczepienia
Przyjeżdżając na wakacje do Sharm el Sheikh nie mamy obowiązku robienia żadnych szczepień. Warto jedynie pamiętać by mieć ze sobą na wyjeździe podręczną apteczka, która pomoże nam ujarzmić między innymi klątwę faraona lub najzwyczajniejszy ból głowy spowodowany zmianą ciśnienia. Na klątwę faraona najlepiej jest spożyć pół łyżeczki gałki muszkatołowej popić wodą, można też w strefie bezcłowej przed wylotem zaopatrzyć się w kilka opakowań czekolady gorzkiej lub po prostu kupić butelkę wódki i codziennie po dwa łyki odkażać organizm. Warto również do jedzenie dodawać sok z limonki (Egipcjanie dodają ją do wszystkich półmisków). Przed wylotem można kupić IMODIUM – w aptece, bez recepty. Trzeba pamiętać, że w Sharm el Sheikh panują zupełnie inne temperatury niż u nas i warto na pewno zabrać ze sobą kremy z filtrem, które zapobiegną ewentualnym poparzeniom. Jeżeli domowe sposoby zapobiegania chorobom nie pomogą, to może być nam potrzebna konsultacja z lekarzem. Podczas wizyty u lekarza powinniśmy mieć przy sobie polisę ubezpieczeniową, świadczącą o tym, że jesteśmy ubezpieczeni. Lekarz bez jej okazania może odmówić nam leczenia i wyprosić nas z gabinetu. Wizyta u lekarza może nas kosztować od 22$ - 30$. Zawsze też musimy pamiętać o tym żeby przechowywać historię choroby i zabierać od lekarza recepty i rachunki za świadczone przez lekarz usługi. Egipscy lekarze bardzo chętnie wszystko wypisują na jakiś skrawkach papieru, dlatego koniecznie trzeba ich pilnować by wszystko była na odpowiednich papierach, by móc tak sporządzone dokumenty przedstawić ubezpieczycielowi po powrocie na miejsce.

Klimat / Kiedy jechać?
Egipt jest krajem
 
Waluta
Waluta obowiązująca w Sharm el Sheikh to funt egipski (1£E, który dzielimy na 100 piastrów). 1£E to około 0,70gr. Możemy płacić również dolarami ($) i euro (€), jednak trzeba pamiętać, że miejscowa ludność będzie chciała nam za zakupy wydać resztę w miejscowej walucie, naliczając sobie kurs na plus dla siebie. Dlatego będąc już w Sharmie warto wymienić dolary lub jak wcześniej wspomniałam euro na miejscowe funty egipskie, np. w kantorze w centrum miasta. Wycieczki fakultatywne kupowane od rezydentów można opłacać również w $ lub € i najlepiej mięć już na to odliczoną kwotę, a resztę pieniędzy na własne wydatki mieć w walucie miejscowej.

Język
Język obowiązujący na ternie Sharm el Sheikh to język arabski, pisany od prawej do lewej, ale we wszystkich hotelach, sklepach, dyskotekach, restauracjach i barach bez problemu porozumiemy się po angielsku, rosyjsku, niemiecku i francusku. Bardzo mile widziane jest, jeżeli staramy się mówić coś w języku arabskim. Najprostsze zwroty grzecznościowe jak As-salamu alkum (Witam), szukran (dziękuję), czy afwan (proszę) z pewnością spowodują uśmiech na twarzy „tubylców”.

Prąd / Zasięg telefonów komórkowych
Prąd w gniazdkach hotelowych jest taki sam jak w Polsce. W prywatnych pensjonatach możemy się spotkać z innymi niż Polskie rodzajami kontaktów, z tego powodu wart wziąć ze sobą łącznik do wtyczek.Telefonia komórkowa jest jak najbardziej sprawna i w zależności od operatora mamy stawki za połączenia. Jednak by móc wykonywać połączenia musimy pamiętać o uruchomieniu roamingu przed wyjazdem.

Kraj i ludzie

Ostatnia wersja została edytowana przez zwiedzaczkazamatów
Historia / Obyczaje
Szarm el Szejk nazywany jest po prostu „Szarm”, za sprawą wielu tysięcy zadowolonych turystów, i jest połączeniem atrakcji różnego rodzaju. Sharm el Sheikh jest to kurort w Egipcie, leżący w południowej części Półwyspu Synaj. Nazwa miasta po raz pierwszy pojawiła się na mapach w XVIII wieku i przez dwa wieki znajdowała się tu mała wioska rybacka, którą znało niewiele osób. Dla uczących się języka lub amatorów krzyżówek podpowiemy, że w języku arabskim „sharm” znaczy „zatoka” a „el Sheikh” oznacza starego mądrego człowieka. Miasto leży nad brzegiem Morza Czerwonego. Położone jest również pomiędzy rezerwatami przyrody, a Parkiem Narodowym Ras Muhhamad. Sharm el Sheikh jest jedną miejscowości składającą się z kilku stref: Naama Bay, Nabaq Bay, Sharm al Maja, Ras Umm Sidd, Hadaba, Pasha Bay, Coral Bay, Shark Bay, Ras Nasrani. Naama Bay jest najbardziej rozrywkową strefą. To właśnie tam znajdują się największe centra handlowe, res...
Ostatnia wersja została edytowana przez zwiedzaczkazamatów
Historia / Obyczaje
Szarm el Szejk nazywany jest po prostu „Szarm”, za sprawą wielu tysięcy zadowolonych turystów, i jest połączeniem atrakcji różnego rodzaju. Sharm el Sheikh jest to kurort w Egipcie, leżący w południowej części Półwyspu Synaj. Nazwa miasta po raz pierwszy pojawiła się na mapach w XVIII wieku i przez dwa wieki znajdowała się tu mała wioska rybacka, którą znało niewiele osób. Dla uczących się języka lub amatorów krzyżówek podpowiemy, że w języku arabskim „sharm” znaczy „zatoka” a „el Sheikh” oznacza starego mądrego człowieka. Miasto leży nad brzegiem Morza Czerwonego. Położone jest również pomiędzy rezerwatami przyrody, a Parkiem Narodowym Ras Muhhamad. Sharm el Sheikh jest jedną miejscowości składającą się z kilku stref: Naama Bay, Nabaq Bay, Sharm al Maja, Ras Umm Sidd, Hadaba, Pasha Bay, Coral Bay, Shark Bay, Ras Nasrani. Naama Bay jest najbardziej rozrywkową strefą. To właśnie tam znajdują się największe centra handlowe, restauracje oraz kluby. Sharm el Sheikh słynie z możliwości uprawiania sportów wodnych takich jak: nurkowanie i snorkelingu. W samym mieście i w jego pozostałych strefach znajdziemy wiele bardzo dobrych hoteli, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych turystów.
Współcześnie jest to ciesząca się całoroczną popularnością miejscowość, w której jest gorąco i słonecznie w trakcie lata i wciąż ciepło i przyjemne w miesiącach zimowych. Niesamowitą rzeczą jest to, że czegokolwiek szukacie na wakacjach, bez wątpienia odnajdziecie to tutaj; niezależnie czy są to naturalne cudy lądu i morza, słońca i wypoczynku, czy energetycznego życia nocnego.

Mentalność / Tradycja
Miejscowa ludność jest pozytywnie nastawiona do turystów, wręcz możemy się spotkać z tym, że przechodząc koło jakiegoś sklepu, zostaniemy zaproszeni na herbatę i wciągnięci w miłą rozmowę. Warto jednak pamiętać, że może się to wiązać z chwytam marketingowym mającym na celu skuszenie nas swoimi wyrobami. Bardzo często możemy spotkać mężczyzn idących za ręce na ulicy lub witających się na przysłowiowego "misia" i dających sobie buziaka na powitanie. Egipcjanie są w stosunku do siebie bardzo przyjaźnie nastawieni, a daleki przyjaciel jest uznawany za kuzyna. Na ulicach rzadziej spotkamy kobiety, a jeżeli już je spotkamy to będą one prawie całkowicie zasłonięte przez hidżab (to tradycyjny strój muzułmanek, zakrywający im włosy, uszy i szyję). Warto pamiętać by nie fotografować miejscowej ludności bez ich zgody. Sharm el Sheikh jest bardziej pro – europejski, nagabywanie przez miejscowych kupców jak najbardziej ma tu miejsce, ale nie jest aż tak bardzo natężone jak w Hurghadzie. Same miasto wygląda również na lepiej zagospodarowane.
 
Religia
W Sharmie jak w całym Egipcie, religią dominującą jest islam, jego podstawową zasadą jest wiara w jednego Boga (Allaha). Znaczna większość mieszkańców Sharm el Sheikh to muzułmanie. Każdy muzułmanin jest zobowiązany do wypełnienia pięciu filarów wiary. Musi głosić, że nie ma innego boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem, modlić się pięć razy dziennie, dawać jałmużnę, pościć w ramadanie i odbyć, choć raz pielgrzymkę do Mekki. Najważniejszym z tych obowiązków jest modlitwa. Do modlitwy wierni są wzywani przez muezina z minaretu znajdującego się przy meczecie. Muzułmanie mogą się modlić wszędzie, byle tylko być zwróconym w kierunku Mekki. Koran w religii muzułmańskiej pełni rolę kodeksu prawnego oraz zbiór reguł postępowania. Oprócz muzułmanów w Hurghadzie można spotkać Koptów, są to wierni kościoła katolickiego obrządku koptyjskiego. Posługują się oni tak samo jak muzułmanie językiem arabskim, choć nie pochodzą od Arabów. Ich korzenie sięgają rdzennych mieszkańców Egiptu. Koptów w Egipcie można rozpoznać po charakterystycznym tatuażu na ręce między kciukiem, a resztą ręki.

Transport

Ostatnia wersja została edytowana przez madziaaaaa
Lotniska / Wynajem samochodów
Najbliższe lotnisko z jakiego korzystają turyści to lotnisko w Sharm el Sheikh. Obsługuje loty krajowe i międzynarodowe. Na lotnisko w Sharm el Sheikh można się dostać za pomocą charteru z każdego większego miasta w Polsce.Samochód bez problemu można wypożyczyć na lotnisku lub w hotelowej recepcji, ale ze względu na sposób prowadzenia przez Egipcjan samochodów odradzałabym jego wypożyczenie. Proponowałabym raczej poruszać się za pomocą miejscowych busów i taksówek.
 
Transport publiczny
Mini busy to najpopularniejszy transport w Sharm el Sheikh. Z reguły białe, jeżdżą po mieście 24h na dobę. Tak naprawdę to ich kierowcy bardziej starają się o klientów niż klienci o nie. Charakteryzuje je ciągły dźwięk klaksonu, którego kierowcy używają do zwrócenia na siebie uwagi. Poruszając się tym środkiem lokomocji możemy wynegocjować dobrą cenę. Niestety możemy się również spotkać z negatywnym zachowaniem. Zdarza się,...
Ostatnia wersja została edytowana przez madziaaaaa
Lotniska / Wynajem samochodów
Najbliższe lotnisko z jakiego korzystają turyści to lotnisko w Sharm el Sheikh. Obsługuje loty krajowe i międzynarodowe. Na lotnisko w Sharm el Sheikh można się dostać za pomocą charteru z każdego większego miasta w Polsce.Samochód bez problemu można wypożyczyć na lotnisku lub w hotelowej recepcji, ale ze względu na sposób prowadzenia przez Egipcjan samochodów odradzałabym jego wypożyczenie. Proponowałabym raczej poruszać się za pomocą miejscowych busów i taksówek.
 
Transport publiczny
Mini busy to najpopularniejszy transport w Sharm el Sheikh. Z reguły białe, jeżdżą po mieście 24h na dobę. Tak naprawdę to ich kierowcy bardziej starają się o klientów niż klienci o nie. Charakteryzuje je ciągły dźwięk klaksonu, którego kierowcy używają do zwrócenia na siebie uwagi. Poruszając się tym środkiem lokomocji możemy wynegocjować dobrą cenę. Niestety możemy się również spotkać z negatywnym zachowaniem. Zdarza się, że kierowca rozmyśla się z dowiezienia nas na miejsce gdyż uważa, że cena przez nas zaproponowana jednak go nie zadowala. Życzy sobie wtedy, aby natychmiast opuścić busa (nawet w szczerym polu). Dlatego takim transportem najlepiej poruszać się w większych grupach, a nie pojedynczo. Busy mają w sobie coś z miejscowego folkloru, bo to środek lokomocji nie tylko do turystów. Przede wszystkim jeździ nimi miejscowa ludność. Przyznam szczerze, że nie wiem, dlaczego, ale egipscy kierowcy bardzo lubują się w pluszowych misiach – w każdej postaci, np.: zagłówki z futra pluszowego misia lub dywaniki z misia itp.
 
Taksówki / Infrastruktura
Taksówki to drugi cieszący się popularnością środek transportu w Sharm el Sheikh. Ich kierowcy śledzą każdy nasz krok i ciągle słyszymy: „taxi, taxi, cheap taxi”. Mimo, że taxówki mają taksometry, to możemy się targować. Z reguły kierowcy znają dokładne odległości pomiędzy hotelami i dobrze wiedza ile powinni na tym zarobić. Mamy za to gwarancje, że nikt nie będzie nam kazał wysiadać z pojazdu z powodu jakiegoś kaprysu. Każda taxówka, na przedniej szybie, w prawym dolnym rogu ma naklejkę z numerem do centrali obsługi klienta. Jeżeli taxówkarz zrobi cokolwiek, co wzbudziłoby Nasz niepokój, proponuję zadzwonić pod ten numer. Wystarczy nawet udać, że się dzwoni – przywoła to do porządku naszego niezadowolonego kierowcę.

Wydarzenia/atrakcje

Ostatnia wersja została edytowana przez administrator
Wydarzenia
Święta Państwowe:
1 styczeń - Nowy Rok
25 kwiecień - Dzień Wyzwolenia Synaju
1 maj - Święto Pracy
18 czerwca - Dzień Niepodległości - odejście Brytyjczyków i opróżnienie strefy KanałuSueskiego
6 października - Dzień Sił Zbrojnych
24 października - Dzień Miasta Suez
23 grudnia - Dzień Zwycięstwa
 
Święta religijne (święta ruchome):
Koptyjskie święta - Wigilia(obchodzą tylko Koptowie)
Qurban Bairam - święto pielgrzymów
Nowy Rok muzułmański
Muldi an Nabi - urodziny Proroka
Wielki piątek i Wielkanoc Koptyjska (obchodzą tylko Koptowie)
Pierwszy Dzień Wiosny – Sham el Nessim
Ramadan Bairam - koniec ramadanu

Specjalności kulinarne
Egipska potrawy to połączenie kuchni tureckiej, greckiej, libańskiej oraz szczypta kuchni francuskiej. Dania egipskie składają się przede wszystkim z dużej ilości świerzych warzyw. Najpopularniejsze danie to ful. Jest to pasta z fasoli fava z dodatkiem oliwy, cytryny, soli i pieprzu. Równie popularnym i sycącym daniem jest kuszari, to mieszanka ryżu, makaronu, soczewicy i grochu, a to wszystko polane ostrym sosem. Do dania głównego warto zamówić mezze - to zestaw sałatek i sosów. Wszystkie dania są podawane z chlebem, pitą. Islam zabrania jedzenia wieprzowiny, dlatego dania ze świńskiego mięsa w Egipcie raczej nie są serwowane. Egipcjanie do dań mięsnych używają mięsa jagnięcego, baraninę, czasem mięso wielbłąda. Popularna jest też pieczona gęś lub suszona ryba, fasich. Mimo to w stricte egipskich restauracjach przeważają dania warzywne, piure z ciecierzycy, warzywa nadziewane, duszona fasola.Oprócz tradycyjnej kuchni egipskiej, w Sharm el Sheikh spotkamy się z restauracjami, które serwują kuchnie międzynarodową pod gusta turystów. W samym centrum Sharm możemy zjeść posiłek w restauracji włoskiej, greckiej, tureckiej, czy w znanym Mc Donald's.
 
Najpopularniejsze egipskie desery to:
- mahalabija, krem mleczny dodatkowo zagęszczony mąką kukurydzianą i mielonym ryżem
- roz bi laban, kremowy pudding ryżowy
- umm ali, pieczywo pita maczane w gorącym mleku z bakaliami i cukrem
- baklava, ciasto przekładane warstwami miodu, migdałów, orzechów włoskich, pistacji, nasączone lukrem.
 
Egipcjanie nie spożywają raczej alkoholu, ale turyści jak najbardziej mogą. W dzisiejszych dniach w Sharm el Sheikh bez problemu w każdym barze, clubie, restauracji i dyskotece są dostępne napoje alkoholowe. Najbardziej popularne wśród turystów jest lokalnej marki piwo: Stella i Sakkara. Piwo Sakkara możemy dostać jeszcze w odmianach: Sakkara Gold, Sakkara King oraz Sakkara Red. Piwo Sakkara jest trochę mocniejsze od Stelli.
 
Warte zobaczenia
Turyści przyjeżdżający do Sharm el Sheikh mają możliwość odwiedzenia Parku Narodowego Ras Mohamed z przepiękną rafą koralową. Warto pojechać na wycieczkę Góra Mojżesza oraz Klasztor św. Katarzyny, jak również wycieczka do Kairu oraz jeep safari. Będąc w Sharm el Sheikh nie można zapomnieć o odwiedzeniu Old Marketu, na którego ulicach mieszczą się sklepu z upominkami i orientalnymi materiałami. Dla lubiących nocną rozrywkę proponuję spędzenie wieczoru w dyskotece Hard Rock Caffe, Little Buddha lub Pacha :) .

Relacje z podróży Sharm El Sheikh

Sharm el Sheikh Miejsce to jako cel wakacji nie jest opcją nie trafioną. Miejsce to chętnie jest wybierane ... czytaj dalej
W grudniu nadarzyła się wspaniała okazja. Wyjazd służbowy do Egiptu. Któż z nas nie chciałby wyjechać z pog... czytaj dalej

Opinie Sharm El Sheikh

Hotel warty poleceniaHotel polecany
Hotel Baron Resort, Sharm El Sheikh, Sharm el Sheikh
6.0
Słońca
... pobytów w Sharm El Sheikh. Pokoje bardzo czyste, jedzenie urozmaicone i przepyszne, bardzo miła obsługa ... Hotel Baron Resort Pobyt w hotelu Baron Resort wspminam jako najbardziej udany z moich wielu ... hotelowa, która dba o gości hotelowych i cudowny widok na wyspę Tiran. Zdecydowanie wrócę do tego ... hotelu przy najbliższej okazji i będę go polecać znajomym. ... Czytaj dalej opinię
sierpień 17
,
Paulina, Wiek 19-25, przyjaciele
Opinie czytano 277 razy

Spokojny wypoczynek, para 52-54Hotel polecany
Siva Sharm Resort & Spa, Sharm El Sheikh, Sharm el Sheikh
4.8
Słońca
... Siva Sharm Resort & Spa Hotel bardzo ładny godny polecenia . Dużym atutem jest bliskość basenu i ... plaży (można leżeć przy basenie i kąpać się w morzu bez konieczności przenosin),piękna rafa ... , nienachalni animatorzy. Dużym minusem jest duża ilość komarów, która skutecznie uniemożliwia wieczorne ... spędzenie czasu w barze (czy to na zewnątrz czy w środku)i korzystanie z animacji. Jedzenie jak na ... Czytaj dalej opinię
październik 17
,
Witold, Wiek 51-55, para
Opinie czytano 98 razy

Maritim Jolie Ville RoyalHotel nie jest polecany
Maritim Jolie Ville Royal Peninsula Hotel & Resort Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh, Sharm el Sheikh
2.0
Słońca
... Maritim Jolie Ville Royal Peninsula Hotel & Resort Sharm El Sheikh Oceniam hotel jako bardzo sredni ... . Pomimo 5*, moge ocenic na 2*. Moze kiedys byl dobry, ale teraz widac ze zapuszczony. Trawa sucha ... na gazonach, palmy wyschniete, kwiatow brak. Obok basenu lataja muchy, brudno, stoliki nie wytarte ... , az sie kleja. Alkohol niewidomego pochodzenia: wino nie wino, a podroba. Jedzenie nie smaczne, nie ma ... Czytaj dalej opinię
listopad 17
,
Ilona, Wiek 46-50, wczasy rodzinne
Opinie czytano 18 razy

Dobry z bardzo przyjazną atmosferąHotel polecany Zdjęcia hotelu
Maritim Jolie Ville Golf & Resort Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh, Sharm el Sheikh
5.0
Słońca
... Maritim Jolie Ville Golf & Resort Sharm El Sheikh Hotel duzy, dużo trzeba się nachodzić, bardzo ... dużo pokoi. Czysty, rodzaj gości - wczasie mojego pobytu 95% ukraina, mało polaków. Check in i out ... bardzo sprawny. Odległość od recepcji do pokoi położonych przy morzu - daleka :) Można korytarzem ... lub ogrodem. Hotel jest kompleksowy, jest wszystko co trzeba do udanych, reklasujących wakacji. Do ... Czytaj dalej opinię
listopad 17
,
Kasia, Wiek 41-45, para
Opinie czytano 29 razy

Ten hotel to jakis zartHotel nie jest polecanyZdjęcia hotelu
Hotel Baron Resort, Sharm El Sheikh, Sharm el Sheikh
1.3
Słońca
... tym hotelu poprosiłyśmy rezydenta o przeniesienie do hotelu rixos sharm i w rixos to jest standard i ... Hotel Baron Resort cena hotelu do standardu to żart!!! nikomu nie polecam. może ten hotel był na ... topie 10 lat temu, ale na pewno nie zasługuje nawet na 4* dziś. nie będę nawet opisywać zachowania ... obslugi, pokoju śmierdzącego farbą, potem z rozwalonymi spluczkami etc - 3 razy byłam z koleżanką ... Czytaj dalej opinię
styczeń 18
,
MARIA, Wiek 36-40, przyjaciele
Opinie czytano 13 razy


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Polecamy podróże Sharm El Sheikh, wakacje Sharm El Sheikh, urlop Sharm El Sheikh ferie Sharm El Sheikh, hotel Sharm El Sheikh oraz wycieczki Sharm El Sheikh. Najświeższe informacje i najlepsze hotele oraz ich oceny, a wszystko po to, aby Wasz urlop był piękny i niezapomniany

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
City index