Apartament BonacaApartament Bonaca

Klek 20356 Klek Kroatien, Chorwacja

Brak opinii dla hotelu Apartament Bonaca

Kwiecień 19℃ h 13 dni
Maj 24℃ h 12 dni
Czerwiec 28℃ h 12 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Apartament Bonaca.

1 opinia w archiwum

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel bardzo ładny pokoje wyposażone kuchnia także łazienka czysta ale troche mała ale przyjemna.Czysto,bardzo miła obsługa miłe Panie które dbały o czystość.Piękne tarasy na których wieczorami miło było posiedzieć przy grillu i piwku.Plaża ładna i czy... Czytaj dalej opinię
Maj 10
,
Magda, Wiek 36-40, przyjaciele


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Apartament Bonaca w Klek? Dowiedz się jak inni ocenili Apartament Bonaca Chorwacja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Apartament Bonaca Chorwacja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Apartament Bonaca w Klek. Opinie i oceny Apartament Bonaca pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index