w archiwum Opinia o hotelu Willa Flaming

Zdjęcie użytkownika adamski231
od

Zarejestrowany od: 14-04-13
Masz pytanie do Adam?
Opinia została przeczytana 281 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 1-3 dni
Rodzaj podróży: Podróż służbowa
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Czysto, cicho i blisko plaży

Niewielki hotel położony dosłownie kilka metrów od plaży. Pokoje bardzo czyste i ładnie urządzone.

Hotel położony jest przy bardzo cichej uliczce, a jednocześnie 20 metrów od plaży. Do mola jest okolo 10 min spacerkiem wzdluz plazy.

Obsluga uprzejma. Jesli chodzi o sprzatanie pokoju to nie mam najmniejszych zastrzezen - wszystko jak nalezy

Na obiad dostaliśmy pierś z kurczaka z suszonymi pomidorami i zapiekaną serem. Do tego zielona fasolka i puree zieminiaczane. Musze przyznać, że smakowało mi wyśmienicie.
Na sniadanie jest szwedzki bufet. Dosyc urozmaicony i kazdy na pewno znajdzie cos dla siebie. Jedynie czego mi brakowalo to czegos slodkiego typu rogalik czy jakas drozdzowka.

Sport i rozrywkanie użyto

Mieszkalem w jedynce - ale uwazam, ze powierzchnia pokoju byla calkiem spora. Co najwazniejsze bardzo czysto. Lazienka powiedzialbym malutka ale po co wieksza.... bylo wszystko co potrzeba.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Willa Flaming

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój jednoosobowy Klasa ekonomiczna z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Czysto, cicho i blisko plaży, Willa Flaming opinia Adam. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Willa Flaming. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Adam pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Willa Flaming, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong