Vestina Wellness & Spa Hotel3.9 słońca z 183 opinii

4.1

• odległość do plaży
  • przyjazny personel
  • piękny basen
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • dobrą znajomość języków obcych
  • dogodny Check in/Check out

4.1
3.25

77 opinie o hotelach dla

5.3
Pobyt w hotelu Vestina był bardzo przyjemny. Blisko morza, bardzo dobre jedzenie no i przemiła obsługa. Ja z moim partnerem byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Po za tym jest szeroki wybór masaży itp. Można poszaleć. Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Alina, Wiek 51-55, para

Genialna lokalizacja, smaczne jedzenie, przystępne jak na Miedzyzdroje ceny. Do Vestiny wróciłam ponownie po latach i widać pozytywne zmiany, piękne lobby, basen Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Dominika, Wiek 36-40, para

5.8
Vestina wellness Międzyzdroje Hotel ogólnie polecam, tym bardziej w cenie travelist:) Plusy: - lokalizacja rewelacja-bliziutko morza, - hotel świeżo wyremontowany, - przecudny widok na morze, - miła i nienachalna obsługa (recepcja, restauracja, b... Czytaj dalej opinię
Luty 16
Jolanta, Wiek 51-55, para

5.3
Bardzo przyjemny hotel w bardzo przystepnej cenie! Bardzo mily pan w recepcji :) pokoje moze troszke za male i dziwnie pachnace , ale ogolnie polecam. Bardzo fajna strefa Spaa, jak na hotel 3. gwiazdkowy, dobrze wyposazony. Czytaj dalej opinię
Luty 16
Magda, Wiek 31-35, przyjaciele

5.2
Hotel bardzo dobrze położony, blisko morza, portu. Ładny widok boczny na morze. Wi- fi hotelowe wliczone w cenę, dobrze działa w pokoju. Sauny i basen bardzo fajne, ale mogły by być dłużej otwarte. Przewaga gości z Niemiec. Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Artur, Wiek 46-50, para

Szukasz opinii o Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje? Dowiedz się jak inni ocenili Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje. Opinie i oceny Vestina Wellness & Spa Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.