Opinia o hotelu Villa Stella Spa

Zdjęcie użytkownika Zosiulinka
od

Zarejestrowany od: 03-08-16
Masz pytanie do Grażyna?
Opinia została przeczytana 162 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Super wypoczynek

Przyjemny pensjonat o nowoczesnym budownictwie z kilkunastoma pokojami położonymi na trzech piętrach, do których można dojechać windą .
Pensjonat jest czysty, a o jego utrzymanie w czystości dba załoga dyskretnie sprzątających młodych dziewcząt.
Pensjonat serwuje różne dania w restauracji na parterze.
W tym pensjonacie byliśmy grupą emerytów, ale spotkaliśmy również gości zagranicznych.
Wszyscy uśmiechnięci, uprzejmi i rozmowni pomimo różnego wieku.

Mielno-Unieście położone jest 17 km od Koszalina i 33 km od Kołobrzegu, do których można wybrać się na wycieczki i zwiedzić oba te miasta.
W okolicy są też inne miejsca do zwiedzania, np. latarnia morska w Gąskach, ogród Hortulus w Serbinowie, poniemieckie bunkry, zabytki i inne.
Pensjonat położony nad jeziorem Jamno i w niewielkiej oddali od morza, co uprzyjemnia spacer różnymi uliczkami miasta. Można wybrać dłuższą drogę, zieloną ścieżką nad jeziorem wśród wierzb i tataraków, gdzie zaznasz ciszy i spokoju. Jedynie co "zakłóca" tę ciszę, to plusk fal, ćwierkanie ptaków i szum przybrzeżnych roślin jeziora. Jest cudownie pospacerować, albo pojeździć rowerem tym bardziej, że jest tu mikroklimat.
W okolicy pensjonatu jest sporo różnych sklepów, gdzie można uzupełnić brakujące rzeczy, czy zrobić zakupy na inne okoliczności.

Właściciele bardzo sympatyczni, uprzejmi i to oni wprowadzają do pokoi udzielając pełnych informacji. Przez czas pobytu mieliśmy miły kontakt z właścicielami, którzy, udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie zdołaliśmy im postawić, a nawet udzielali dodatkowych informacji o okolicy.
Ich personel miły, uprzejmy, uśmiechnięty, widać współpracę i dobry kontakt z właścicielami.
Wszyscy świetnie porozumiewają się z gośćmi zza granicy.
Nie ma też problemu z praniem, prasowaniem, czy opieką medyczną.
Myślę, że z opieką nad dziećmi też nie ma problemu, mając tak sympatyczny, młody i otwarty personel.
Skarg nie składaliśmy, bo nie było takiej potrzeby.

Pensjonat serwuje różne dania w restauracji na parterze. My byliśmy grupą 30-osobową i mieliśmy dwa posiłki: śniadanie-szwedzki stół i obiadokolację (przez dwa tygodnie żaden posiłek nie powtórzył się), które w zupełności wystarczały nam, bo były naprawdę smaczne i zdrowo czuliśmy się.
Na parterze jest też kawiarnia, gdzie można napić się kawy, czy piwa, czy innych napoi, zjeść smaczny deser, ochłodzić się wyśmienitymi lodami.

W tym pensjonacie mieliśmy zorganizowane: grill nad jeziorem, wieczorek taneczny, spotkania w kawiarni na rozgrywkach piłki nożnej Mistrzostw Europy, wieczorek ze złotym napojem itp.
Można skorzystać z jacuzzi i sauny, a także poćwiczyć na sprzęcie sportowym.
Woda i plaża czyste. Do dyspozycji są parawany plażowe i parasole.
Za niewielką kwotę można wypożyczyć leżaki na kółkach, co jest plusem, bo nie trzeba dźwigać ekwipunku, jaki zabieramy na plażę.

Pokoje przestrzenne i urządzone w ciepłych kolorach z dużymi lustrami, co powoduje jeszcze większą przestrzeń. Można wybierać, bo są pokoje z balkonami lub bez. W pokoju jest wygodne łóżko z nocnymi szafkami i nocnymi lampkami po obu stronach, duża szafa z wieszakami, stół, w którym dyskretnie schowana lodówka, oraz telewizor. Poza tym szklanki, sztućce, kieliszki stosowne do ilości osób, ale można też poprosić gospodarzy o zwiększenie ich bez żadnych opłat.
Pościel i ręczniki w białych kolorach.
Przyjemna łazienka pasująca do dekoracji pokoju. Jest w niej prysznic, umywalka, sedes i lusterko z półeczką.
Wszystko czyste i schludne. Już samo otwarcie drzwi do pokoju powoduje, że chce się tutaj zagościć.

Porady i polecenia

Nie było problemów z korzystaniem z telefonów komórkowych, a ceny połączeń zgodnie z cennikiem usług operatorów sieci komórkowych.
Nasza grupa była w trzeciej dekadzie czerwca i w tym czasie mieliśmy piękną słoneczną pogodę. Czasami zdarzały się dni pochmurne.
Najważniejsze jednak było dla nas, że wróciliśmy opaleni, wypoczęci, zadowoleni i z nadzieją na powrót, bo warto jeszcze raz zwrócić uwagę na miasteczko Mielno-Unieście.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Villa Stella Spa

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Pozostałe opinie o hotelu

Super wypoczynek, Villa Stella Spa opinia Grażyna. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Villa Stella Spa. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Grażyna pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Villa Stella Spa, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong