Villa Stella Spa5.9 słońca z 23 opinii

100% Rekomendacja 5.9 /6 Średnia ocen
5.8
5.8

5.9
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Relax” czytaj więcej
Marzec 4℃ 4h 9 dni 3℃
Kwiecień 8℃ 6h 7 dni 4℃

4.9166666666667

57 opinie o hotelach dla

Bylo super. Mila i fajna obsluga. Mozna odpoczac od codziennych zajec w ciszy oraz odprezyc sie w spa. Polecam wszystkim. Ja z zona nie zalujemy. Czytaj dalej opinię
Luty 18
Mirek, Wiek 26-30, para

Wspanieale spedzone dwa dni w Villa Stella .... .Dziekujemy za super profesjonalna i bardzo sympatyczna obsluge . Napewno wrocimy w przyszlym roku. Wszystko na tip top i tak trzymac. Pozdrawiamy Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Beata & Maria, Wiek 41-45, para

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel super :czystość,jedzenie bardzo urozmaicone każdy znajdzie cos dla siebie, obsługa młoda ale zawsze pomocna i uśmiechnięta, oczywiście super wlasciciel który dba o kazdego klienta nie tylko przy powitaniu ale podczas całego pobytu, położenie nad ... Czytaj dalej opinię
Stanisława, Wiek 56-60, para

w archiwum
Niestety pogoda nad polskim morzem bywa kapryśna, o czym niestety się przekonaliśmy na tegorocznych wakacjach. Na szczęście hotel był bez zarzutu i mam nadzieje, że kiedyś tu jeszcze wrócimy. Gorąco wszystkim polecam, miła obsługa, pyszne jedzenie i su... Czytaj dalej opinię
Joanna, Wiek 19-25, para

w archiwum
Dobry pobyt. Bardzo dobry hotel !! Obsluga hotelowa uczynna. Wlasciciel hotelu jak najlepszy gospodarz zajmuje sie karzdym z gosci indywidualnie. Nastepny odppczynek w Mielnie. Zdecydowanie pobyt Tylko w hotelu Villa Stella Spa. Czytaj dalej opinię
Mariusz, Wiek 31-35, para

Szukasz opinie i oceny dla Villa Stella Spa w Mielno? Nie masz pomysłu dokąd pojechać na podróż poślubną, jaki hotel wybrać? Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie i oceny od innych, którzy spędzili wakacje ze swoją drugą połówką w Villa Stella Spa. Dowiedz się jak inne pary, które były w Villa Stella Spa ocenily ten hotel.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.