Opinia o hotelu Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Zofia?
Opinia została przeczytana 134 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 1 tydzień
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.7

Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi

Hotel bardzo ładny i czysty. Jak dla mnie rewelacyjne miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi. W tym roku byliśmy tam trzeci raz z dziećmi w wieku 6, 5 oraz 2,5 roku. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy chcą wypocząc!!!! Choć brzmi to abstrakcyjnie ja bardzo wypoczęłam z moją trójką dzieci :)
Dodam iż w tym roku pogoda nam nie dopisała, a dzieci przez 9 dni wcale się nie nudziły. Praktycznie cały czas były zajete animacjami z Paną Izą :):):)
Wieczory na basenie który jest po prostu rewelacyjny dla tych malutkich dzieci (jedna część basenu płytsza) jaki i tych starszych :)

Kilka minut spacerkiem do plaży.
W hotelu jest sporo wóżków i pojazdów, które można wypozyczyć, by ułatwić sobie przejście z dziecmi i sprzętem na plażę, ogólnie jest blisko wszędzie :)

Obsługa bardzo miła i sympatyczna z przyjaznym nastawieniem do dzieci.

Stołówka rewelacyjnie przygotowana dla rodzin z dziećmi.
Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne. Dużu plus za dwie zupki w tym rosół dla dzieci.

Basen i animacja na 10 !!!!
Skorzystałam tylko raz z masażu, ale relaks godny polecenia!!!

Trzykrotnie korzystaliśmy ze studia dwupokojowego - bardzo przestronne oraz wygodnie dla rodziny z 3 dzieći!!!
Przydałoby się odświeżyć co niektóre pomieszczenia.

Porady i polecenia

Jak dla mnie przydałby sie pokój do ćwiczeń dla rodziców. ale to tak tylko na marginesie.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Studio Superior z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi, Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca opinia Zofia. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Zofia pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong