w archiwum Opinia o hotelu Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa

Zdjęcie użytkownika jacekgolf4
od

Zarejestrowany od: 18-10-09
Masz pytanie do Jacek?
Opinia została przeczytana 854 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.2

Wakacje w Natura Park Dominikana

Hotel jest średniej wielkości, są to połączone niskie budynki 2-3 piętrowe, z tarasem lub balkonem, pokój który posiadaliśmy miał ok 40 m kw, dwa duże łóżka. zakwaterowanie jak i wykwaterowanie, bardzo sprawne. Pewnym minusem jest, że idąc z recepcji do części hotelowej brak windy, i bagaże, walizki przeba znosić po schodach, co nie jest to przyjemne, podobnie posiadając pokój na piętrze wnosimy bagaże sami. Pomocy ze strony recepcji nie należy się spodziewać, chociaż widywałem, że walizki są zawożone do pokoi. Narodowość w weekendy Dominikańczycy (wówczas jest dość gwarno - ale głównie przy basenie), Ameryka płd i płn oraz Europejczycy. Wynajem sejfu ok 50 USA / 2 tygodnie. Ogród hotelowy bardzo ładny, kilka ptaków. W recepcji można było łapać darmowe Wifi, do czasu aż się recepcja spostrzegła

Odległość od lotniska ok 25 minut, hotel znajduje się jako ostatni w częsci hotelowej, do Bavaro ok 15 km, można dojechać taxi. ok 500 - 800 m od hotelu jest małe miasteczko / wieś, w której jest kilka sklepów oraz sporo kramów z pamiątkami, oczywiście się targujemy o cenę. Z plaży prawa strona jest część hotelowa ok 5, gdzie można spacerować, lewa strona jest pusto, jedynie opustoszały dość zaniedbany las palmowy idąc ok 4-5 km możemy dojść do b ładnej zatoki oraz następnej strefy hotelowej w Bavaro, na terenie hotelu jest kilka sklepó dość drogich ale to standard, warto zabrać z sobą walutę USA, ponieważ kurs euro / usa jest prawie taki sam. Najkorzystniej wymienić walutę w banku na dominikanie. Wycieczki w biurze oraz u sprzedawców na terenie hotelu, ale nie byliśmy zbyt zadowoleni z wycieczek zakupionych u tych Panów, nurkowanie i inne atrakcje wodno - sportowe do nabycia w centrum nurkowym przy plaży

4.0

Znajomość języków obcych / angielski słaba, recepcja ok, można łatwo sie porozumieć z sprzedawcami oraz obsługa z Aquatec !!!, kelnerzy słabo. MOżemy być trochę rozczarowani, że kelnerzy nas nie obsługują, poza odbieraniem brudnych naczyń. Obsługiwali jedynie pojedyńczych gości, zakładam, że poprostu tak jest. Nas obsługiwał kelner może 2-3 x w ciągu 2 tygodni. Nie przeszkadzało to nam, mamy ręce i nogi, tak więc daliśmy sobie doskonale radę. Oczywiście kolacje zarezerwowane / włoska / morska, obsługa B dobra

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Aquatec
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Boisko do siatkówki
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Basen
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Sprzątanie plaży
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Roslinność
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Katamaran
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Popularne miejsce
Opinie Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa - Napływ roslinności

Wyżywienie bardzo dobre, urozmaicone, owoce morza, sushi i wiele innych, chociaż narzekających też na pewno nie brakowało, miejsca w restauracji wystarczająco / lipiec. Bary przy plaży otwarte od godz 10 - 17, lecz nie wszystkie na plaży / raz był otwarty raz zamknięty, przy basenie również bary. Naszym zdaniem kuchnia b.dobra oczywiscie jak na warunki hotelowe (dominikana)

Centrun nurkowe Aquatec przy plaży, nurkowanie 1 zejście ok 35 euro, parasol ok 45 euro, katamaran, kajak, rower wodny za free. Bardzo fajna obsługa. ok 11 i 17 była piłka siatkowa. Przy basenie było wiele różnych innych atrakcji, ale tam nie uczestniczyliśmy. Sprzęt wodny nie jest najnowszy, ale to nie jest europa

Pokój obszerny, meble dość wiekowe, ale trzymały się całości, łazienka nie była rewelacyjna, ale na okres 2 tygodnie jest OK. Ręcznki wymieniane codziennie, sprzątanie też, chociaż jeśli coś chcemy poszukać to zawsze znajdziemy, sejf płatny

Porady i polecenia

Szanowni Państwo, o wyborze tego hotelu sugerowaliśmy się opiniami oraz w dużej mierze ceną. Ten hotel był jednym z najtańszych, więc doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie wiele niedociągnięć i było, ale one nie dyskwalifikują tego hotelu. Obok są hotele o znacznie wyższej kategorii i wysokim standarcie, jednak cenowo znacznie droższym. Jedyny duży minus to taki, że w miesiącu lipcu było dużo napływu roślinności od strony zachodniej, która wpływała na plażę, mimo trochę opieszałego sprzątania prymitywnymi metodami, panowie nie dawali z nią rady. I to był największy problem, który nam przeszkadzał. Reszta za tą cenę jest do przyjęcia. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, na pewno bym mógł z tego hotelu skorzystać

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Suite Standard z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Wakacje w Natura Park Dominikana, Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa opinia Jacek. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Jacek pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Natura Park Beach Eco Resort & Spa, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong