Opinia o hotelu Hotel Baltic Plaza Medi SPA

Zdjęcie użytkownika Katarzynka33
od

Zarejestrowany od: 18-05-17
Masz pytanie do Katarzyna?
Opinia została przeczytana 62 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Miejsce, które ma swój urok

Hotel jest spory, ale mimo to zadbany. Czysto i schludnie. Pokoje przestronne. Jedzenie wszystkim bardzo smakowało. Wraz z przyjaciółmi korzystaliśmy ze SPA - bardzo profesjonalne podejście i zabiegi.

Położenie jest idealne. Z dala od miejskiego zgiełku. Ścieżka prowadząca wprost na plażę, do której jest rzut beretem. Miejsce idalne na relaks.

Jak napisałam wcześniej - czysto, schludnie - wszystko wymieniane na czas - nawet naczynia pozmywane w naszym aneksie kuchennym przez Panie sprzątające.

Kuchnia dobra w przeciwieństwie do wielu innych hoteli, w których byłam. Nie trafiły się żadne niespodzianki. Wszystko to co lubię było pycha. Znajomi też nie narzekali. Nie liczę tu tematów typu, że "za mało soli", bo dosolić zawsze można. Kuchnia to jeda z zalet tego hotelu.

Sport i rozrywkanie użyto

Bardzo duże pokoje, czyste. Było wszystko co potrzebne.

Porady i polecenia

Nie wiem co mam tutaj napisać. Bardzo ładne miejsce wiosną. Latem pewnie jeszcze lepsze. Może sprawdzimy to w przyszłym roku.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Baltic Plaza Medi SPA

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Miejsce, które ma swój urok, Hotel Baltic Plaza Medi SPA opinia Katarzyna. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Baltic Plaza Medi SPA. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Katarzyna pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Baltic Plaza Medi SPA, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong