Opinia o hotelu Hotel Baltic Plaza Medi SPA

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Janusz?
Opinia została przeczytana 0 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.8
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Z perspektywy grupy przyjaciół

Ogólnie o hotelu powiedziałbym ok. Bo jest ok. Jest sporych rozmiarów, można się ganiać, ma mnóstwo pokoi, dużych pokoi, jest czysto - chociaż w naszym pokoju można by zmienić już wykładzinę, bo widać, że w niektórych miejscach coś się wylało i nie doprało. Sporo było gości zagranicznych mówiących po ang i niemiecku.

Hotel położony w perfekcyjnym miejscu chyba ze 2 kilometry od centrum. Dojazd ulicą asfaltową, pięknie wykończoną chodnikami.

Personel uśmiechnięty i życzliwy - przynajmniej dla nas - chociaż taka przystojna i zwariowana ekipa, że mruk by się uśmiechnął :)

Za dużo nie jedliśmy ;) ale to co jedliśmy smakowało.

Graliśmy w piłkarzyki, lotki, bilard, trochę posiedzieliśmy w jacuzzi i saunie + masaże w SPA. SPA zdecydowanie polecam.

Pokoje takie, że można się w nich zgubić. Aneks kuchenny, kilka naczyń - wystarczy.

Porady i polecenia

Porada jest taka, żeby nie patrzeć na pogodę i nie narzekać na brak pieniędzy. Warto przyjechać i się zrelaksować. Tym razem padło na ten hotel, innym razem padnie na inny, ale bardzo nam się podobało.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Baltic Plaza Medi SPA

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój wieloosobowy Tani z widokiem na ulicę
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Z perspektywy grupy przyjaciół, Hotel Baltic Plaza Medi SPA opinia Janusz. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Baltic Plaza Medi SPA. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Janusz pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Baltic Plaza Medi SPA, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong