Hotel Columbus5.8 słońca z 2 opinii

100% Rekomendacja 5.8 /6 Średnia ocen
4.4
5.3

5.8
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam! Rewelacja!” czytaj więcej
czerwiec 2017, Marta , 26-30
“Miejsce dla rodzin z dziećmi” czytaj więcej
sierpień 2016, Agnieszka , 36-40

5.3
4.8333333333333
5.8

16 opinie o hotelach dla

Rewelacja! Pomimo średniej pogody dzieci miały sporo atrakcji, tym samym chwila relaksu dla rodziców. Polecam na 100%. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 17
Marta, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.6
Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi (bez dzieci nie polecam). Cała organizacja i infrastruktura hotelu skierowana do rodzin z dziećmi (wyposażenie pokoi, place zabaw, posiłki, animacje). Do tego atutem jest bliskość plaży - 3 min i położenie hotelu po... Czytaj dalej opinię
Sierpień 16
Agnieszka, Wiek 36-40, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Polecam na pobyt z dzieciakami, atmosfera super, zapewniona opieka oraz rozrywki dla dzieci. Wyżywienie na najwyższym poziomie. Pokoje duże i czyste. Bardzo blisko do plaży, plaża ładna i szeroka. Czytaj dalej opinię
Lipiec 15
Łukasz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalna obsługa, dużo atrakcji dla dzieci, pyszne jedzenie. Blisko centrum, możliwość wypożyczenia rowerów, leżaki i parawany w cenie. Polecam. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Marta, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

w archiwum
Przyjazne miejsce na wypoczynek z dziećmi Pokoje tylko 2 izbowe (Apartament Columbus - przedzielony drzwiami suwanymi, duża łazienka, wykładziny w całym obiekcie. Obiekt niesamowicie czysty, dużo obsługi sprzątającej, używają bardzo dobrej chemii wię p... Czytaj dalej opinię
Maj 15
Agata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Hotel Columbus w Rowy? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Columbus Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Columbus Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Columbus w Rowy. Opinie i oceny Hotel Columbus pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.