Apartamenty Rewa Le Villa

Rewa, ul. Surfingowa 9 81-198, Polska

Brak opinii dla hotelu Apartamenty Rewa Le Villa

Czerwiec 19℃ 9h 11 dni
Lipiec 21℃ 8h 13 dni
Sierpień 21℃ 7h 13 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Z hotelu Apartamenty Rewa Le Villa nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Właścicielka - Pani Iwona jest bardzo przyjazną osobą i bardzo życzliwie nas przywitała. Apartament bardzo przytulny i czysty o odpowiednim standardzie, pokój w jakim byliśmy był z pięknym widokiem na zatokę pucką. ... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
,
Katarzyna, Wiek 26-30, para

w archiwum
Miejscówka nowa, ale zaniedbana w środku, brudno, śliskie schody, nie nadaje się dla dzieci. Brudny - łazienka - woda nie zlewała się z brodzika, trzeba było się kąpac w błocie i we wlosach. W kuchni uszkodzona zmywarka, zestaw naczyń - każdy z inn... Czytaj dalej opinię
Lipiec 10
,
Ewa, Wiek 26-30, para


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinie i oceny dla Apartamenty Rewa Le Villa w Rewa? Nie masz pomysłu dokąd pojechać na podróż poślubną, jaki hotel wybrać? Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie i oceny od innych, którzy spędzili wakacje ze swoją drugą połówką w Apartamenty Rewa Le Villa. Dowiedz się jak inne pary, które były w Apartamenty Rewa Le Villa ocenily ten hotel.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index