Apartamenty Rewa Le Villa

Rewa, ul. Surfingowa 9 81-198, Polska

Brak opinii dla hotelu Apartamenty Rewa Le Villa

Czerwiec 19℃ 9h 11 dni
Lipiec 21℃ 8h 13 dni
Sierpień 21℃ 7h 13 dni
od przyjaciół i singli

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Z hotelu Apartamenty Rewa Le Villa nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

1 opinia w archiwum

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Obiekt posiada 5 apartamentów, co prawda spaliśmy tylko w jednym :-) ale możemy go polecić. Jest bardzo czyściutko, widać, że gospodarze bardzo dbają o swój obiekt. Wykładziny wyprane, mebelki wypucowane, czyściutkie naczynia. Niczego nie można zar... Czytaj dalej opinię
Marzec 11
,
Zdzisław, Wiek 31-35, samemu


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Jeżeli wybierasz się z przyjaciółmi lub samemu do Apartamenty Rewa Le Villa w Rewa na wakacje, sprawdź opinie na HolidayCheck. Tutaj możesz przeczytać opinie od tych, którzy byli sami lub z przyjaciółmi w Apartamenty Rewa Le Villa. Dowiedz się jak samotni podróżnicy, którzy byli w Apartamenty Rewa Le Villa ocenili ten hotel.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index