Dworek Bursztynowe Piaski

Brak opinii dla hotelu Dworek Bursztynowe Piaski

Październik 13℃ 3h 14 dni
Listopad 7℃ 2h 13 dni
Grudzień 3℃ 1h 15 dni

W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Dworek Bursztynowe Piaski.

Opinie w archiwum: 2

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byliśmy z rodzinką w sierpniu. Pensjonat jest stylowo zrobiony. Obsługa bardzo dobra (czasami aż "za dobra" ponieważ zabierała notorycznie do prania ręczniki, które były własnością gości). Śniadania były trochę monotonne i troszkę mały wybór, ale smacz... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Bardzo dobry hotel! wszystko spodobało się! Niedaleko iść nad morzem. Dotknęła czystość miejsca, pokoja, okolicy. Przyjechaliśmy z Białorusi, byliśmy z mężem i dziećmi. Następnym latem też zbieramy się do tego hotelu! Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Halina, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Dworek Bursztynowe Piaski w Świbno? Dowiedz się jak inni ocenili Dworek Bursztynowe Piaski Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Dworek Bursztynowe Piaski Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Dworek Bursztynowe Piaski w Świbno. Opinie i oceny Dworek Bursztynowe Piaski pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.