w archiwum Opinia o hotelu Dworek Bursztynowe Piaski

Zdjęcie użytkownika skovi
od

Zarejestrowany od: 20-07-09
Masz pytanie do Ewa?
Opinia została przeczytana 373 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 3.5

Pensjonat super, okolica tragiczna.

Byliśmy z rodzinką w sierpniu. Pensjonat jest stylowo zrobiony. Obsługa bardzo dobra (czasami aż "za dobra" ponieważ zabierała notorycznie do prania ręczniki, które były własnością gości). Śniadania były trochę monotonne i troszkę mały wybór, ale smaczne. Możliwość korzystania z grilla. W pokoju czysto i gustownie. To tyle pozytywów.

Jeśli chodzi o minusy to po pierwsze pensjonat nie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi. Dojście do plaży TRAGICZNE!!! Przez las i piaszczyste wydmy ( z wózkiem nie do przejścia!). Właścicielka twierdziła, że jest 800m do morza, a po zmierzeniu przez popularny endomodo wyszło mi 1,4km! Jest dalsze wejście trochę lepsze, ale już o ponad 2km dalej. Poza tym Sobieszewo to wiocha i nic tam nie ma. Parę budek z jedzeniem na początku a poza tym nic! Nawet nie ma gdzie zjeść porządnego obiadu (w pensjonacie nie ma nawet takiej opcji). Na pytanie: "Z czego słynie okolica, w której jest położony ten hotel?" nie odpowiedziałem nic, bo z niczego nie słynie i żadnych atrakcji w pobliżu nie ma. No jak jeszcze nie będzie pogody to zaczyna się dramat. Ogólnie pensjonat raczej tylko dla ludzi szukających spokoju na łonie natury. Ja przez tydzień zrobiłem 400km samochodem w poszukiwaniu atrakcji.

Wisienką na torcie jest Pani właścicielka, którą wszyscy przeogromnie chwalą. Ja z natury jestem człowiekiem nieufnym i "prze miłość" mnie trochę zastanawia. Patrzy na swojego gościa jak na zarobek (dlatego jest miła, bo prawie 100zł/osoba/ doba to nie mało) a nie jak na człowieka. I wszystko jest super dopóki jest po jej myśli, ale jak wybierzecie się np. z małym dzieckiem (a różnego typu historie mogą się zdarzyć) i będziecie musieli np. skrócić pobyt, albo zdarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja rodzinna to Pani właścicielka już przestaje być miła i pomocna. I sama stwierdziła w rozmowie ze mną, że "biznes jest biznes".

Reasumując, pensjonat fajny, okolica tragiczna, chyba że ktoś lubi wiejskie klimaty z dala od ludzi.

Opinia o hotelu

• Hotel ogólnie
    4.3

• Stan hotelu
    • Ogólna czystość w hotelu
    • Przyjazny dla rodzin z dziećmi
    • Dla osób niepełnosprawnych
  • Położenie i okolica
    1.6

• Sklepy w okolicy
      2.0
    • Infrastruktura komunikacyjna i możliwości zwiedzania
      2.0
    • Restauracje i bary w okolicy
      1.0
    • Inne możliwości spędzania wolnego czasu
    • Odległość od plaży
    • Odległość do wyciągu narciarskiego
  • Serwis

• Uprzejmość i uczynność
      4.0
    • Znajomość języków obcych wśród personelu
    • Recepcja, Check-in, Check-out
      4.0
    • Kompetencja (Postępowanie z reklamacjami)
  • Gastronomia
    otwórz zamknij

• Urozmaicenie wyżywienia i napojów
      4.0
    • Smak / jakość wyżywienia i napojów
    • Atmosfera i wystrój
    • Czystość w restauracji i przy stole
  • Sport, rozrywka i basen
    2.3

• Możliwości spędzania czasu (np. sauna, tenis, animacje, itd.)
    • Jakość plaży
    • Stan i jakość basenu
      nie oceniono
    • Jakość opieki nad dziećmi i plac zabaw
  • Pokój
    otwórz zamknij

• Czystość, wymiana pościeli i ręczników
    • Wielkość pokoju
    • Wyposażenie pokoju (TV, balkon, sejf, itd.)
    • Wielkość łazienki

Informacje dodatkowe do opinii Dworek Bursztynowe Piaski

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój rodzinny Klasa ekonomiczna z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Opinie dla hotelu Dworek Bursztynowe Piaski, Świbno pomogą Ci zdecydować czy hotel Dworek Bursztynowe Piaski w Pomorskie jest odpowiednim miejscem aby spędzić w nim urlop.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typeshort