Dworek Bursztynowe Piaski

100% Rekomendacja 5.8 /6 Średnia ocen
5.8
5.5

5.8
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Klimatyczne, piękne wnętrza, rodzinnie” czytaj więcej
październik 2017, Marek , 56-60
“Super hotel” czytaj więcej
sierpień 2014, Halina , 36-40
Kwiecień 9℃ 5h 13 dni
Maj 15℃ 7h 11 dni
Czerwiec 19℃ 9h 11 dni

Z hotelu Dworek Bursztynowe Piaski nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

Opinie w archiwum: 2

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byliśmy z rodzinką w sierpniu. Pensjonat jest stylowo zrobiony. Obsługa bardzo dobra (czasami aż "za dobra" ponieważ zabierała notorycznie do prania ręczniki, które były własnością gości). Śniadania były trochę monotonne i troszkę mały wybór, ale smacz... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Bardzo dobry hotel! wszystko spodobało się! Niedaleko iść nad morzem. Dotknęła czystość miejsca, pokoja, okolicy. Przyjechaliśmy z Białorusi, byliśmy z mężem i dziećmi. Następnym latem też zbieramy się do tego hotelu! Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Halina, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Dworek Bursztynowe Piaski w Świbno jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Dworek Bursztynowe Piaski Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Dworek Bursztynowe Piaski oceniły ten hotel.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.