Dworek Bursztynowe Piaski

Węgorzowa 9B 80-690 Gdańsk, Polska

Brak opinii dla hotelu Dworek Bursztynowe Piaski

Styczeń 1℃ 1h 15 dni
Luty 1℃ 3h 14 dni
Marzec 4℃ 4h 13 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Z hotelu Dworek Bursztynowe Piaski nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byliśmy z rodzinką w sierpniu. Pensjonat jest stylowo zrobiony. Obsługa bardzo dobra (czasami aż "za dobra" ponieważ zabierała notorycznie do prania ręczniki, które były własnością gości). Śniadania były trochę monotonne i troszkę mały wybór, ale smacz... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
,
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Bardzo dobry hotel! wszystko spodobało się! Niedaleko iść nad morzem. Dotknęła czystość miejsca, pokoja, okolicy. Przyjechaliśmy z Białorusi, byliśmy z mężem i dziećmi. Następnym latem też zbieramy się do tego hotelu! Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
,
Halina, Wiek 36-40, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Dworek Bursztynowe Piaski w Świbno jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Dworek Bursztynowe Piaski Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Dworek Bursztynowe Piaski oceniły ten hotel.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index