Pensjonat Bursztynowe Piaski

Brak opinii dla hotelu Pensjonat Bursztynowe Piaski

Czerwiec 19℃ 9h 11 dni
Lipiec 21℃ 8h 13 dni
Sierpień 21℃ 7h 13 dni

Z hotelu Pensjonat Bursztynowe Piaski nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

Opinie w archiwum: 2

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byliśmy z rodzinką w sierpniu. Pensjonat jest stylowo zrobiony. Obsługa bardzo dobra (czasami aż "za dobra" ponieważ zabierała notorycznie do prania ręczniki, które były własnością gości). Śniadania były trochę monotonne i troszkę mały wybór, ale smacz... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Bardzo dobry hotel! wszystko spodobało się! Niedaleko iść nad morzem. Dotknęła czystość miejsca, pokoja, okolicy. Przyjechaliśmy z Białorusi, byliśmy z mężem i dziećmi. Następnym latem też zbieramy się do tego hotelu! Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Halina, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Pensjonat Bursztynowe Piaski w Świbno jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Pensjonat Bursztynowe Piaski Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Pensjonat Bursztynowe Piaski oceniły ten hotel.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.