w archiwum Opinia o hotelu Hotel Greno

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Dagmara?
Opinia została przeczytana 673 razy.
Z: Polska
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 4.2

Ocena gości przebywających z dziećmi do lat 11

4.0

Obsługa miła, śniadania pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje zgodne z opisem, obiadokolacje kiepskie

Hotel usytuowany w cichej okolicy, świetna baza na wypad w góry. Do głownego deptaku też niedaleko.

Obsługa bardzo miła, zwłaszcza Pan na recepcji. Pokoje czyste i sprzątane

4.0

Generalnie ok-śniadania urozmaicone, gorzej z obiadokolacjami. Nie podobała mi się opłata za napoje do obiadokolacji. Hotel nastawiony typowo na zysk, nie na klienta !!!

3.0

W basenie zimna woda, hotel nie posiada nawet placu zabaw dla dzieci. Nie jest to miejsce dla rodzin z dziećmi zwłaszcza dla małych dzieci.

4.0

Mieszkaliśmy w apartamencie 7 dni, generalnie ok, choć nie mogłam wyjść ze zdziwienia widząc w jaki sposób zamontowane są drzwi oddzielające pokój dzienny od sypialni... Brakowało mi również drugiego telewizora. Szkoda również, że nie było w apartamencie czajnika (pierwszy raz się z czymś takim spotkałam). Codziennie pokój był sprzątany, przeraził mnie też regulamin obiektu, w którym jest zawarty szcegółowy opis rzeczy, za które trzeba będzie zapłacić w razie ich zniszczenia. Uważam, że ceny te zostały rażąco zawyżone ...

Porady i polecenia

To Hotel dla osób ceniących sobie spokój, nie polecam dla rodzin z dziećmi !!!

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Greno

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Apartament Deluxe z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? Ecco Holiday

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Ocena gości przebywających z dziećmi do lat 11, Hotel Greno opinia Dagmara. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Greno. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Dagmara pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Greno, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong