w archiwum Opinia o hotelu Pałac Łomnica

Zdjęcie użytkownika Peter Matulla
od
Pokaż wszystkie wpisy


Zarejestrowany od: 21-05-10
Masz pytanie do Peter?
Opinia została przeczytana 1178 razy.
1 / 1 Użytkownik (100%) uznał tę ocenę jako pomocną..
Z: Niemcy
Wiek: 66-70
Czas podróży: czerwiec 14
Podróż z : para
dzieci: brak
Długość pobytu: 3-5 dni
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.2

Pałac Łomnica na Śląsku *

Hotel
6.0
Słońca

Mansarda nie jest rewelacyjna, ale ogólnie do zaakceptowania. Łazienka przestronna z wieloma półkami. Łóżko dwuosobowe duże, ale z powodu skośnego sufitu niewygodne do wstawania. Pokój i łazienka codziennie były sprzątane. Bufet śniadaniowy był obfity i urozmaicony. Śniadanie podawano w stylowym pomieszczeniu.


Położenie
6.0
Słońca

Pałac Łomnica został zwrócony przez państwo polskie rodzinie artystów i od 1993 był remontowany. Dzięki temu atmosfera tam jest historyczna, intymna i romantyczna. Park w stylu angielskim jest piękny, a trawa zadbana jak na polu golfowym. Do Jeleniej Góry jest ok. 10 km.
Wszystkie interesujące miejsca są blisko i łatwo do nich dotrzeć.


Serwis
6.0
Słońca

Personel był kompetentny i bardzo miły. Pokój był sprzątany codziennie i do czysta. Raz w nocy potrzebowaliśmy pomocy lekarza i portier załatwił to w 20 min. Przepisany lek przywiózł z Jeleniej Góry jego kolega jeszcze w nocy. To była znakomita obsługa. Dla dzieci w parku był plac zabaw.


Gastronomia
6.0
Słońca

Są 2 restauracje, jedna mniejsza w części pałacowej z menu a la carte i druga z obsługą w formie bufetu w tzw. starej stajni, 100 m od zamku. Jakość i ilość jedzenia w dwóch miejscach była bardzo dobra, a napoje w dobrym stosunku ceny do jakości. Kuchnia jest polska i śląska. Obok starej stajni jest kilka sklepów z pamiątkami oferującymi wyroby z lnu i ceramiki.
Gość pałacu Łomica może zwiedzić historyczne sale i piwnice


Sport i rozrywka
3.0
Słońca

Oferta wolnego czasu ograniczała się do wycieczek na koniach będących w posiadaniu właścicieli. Aktywni sportowo goście mogli pójść do oddalonego o 5 min. Pałacu Wojanów, który znajduje się po drugiej stronie Bobru.


Pokój
4.0
Słońca

Zarezerwowany pokój dwuosobowy znajduje się na 2. piętrze i jest mansardą z dwoma oknami. Umeblowanie jest porządne. Łazienka jest dostatecznie duża i miała dużo miejsca na postawienie kosmetyków. Również prysznic jest dostatecznie duży. Było bardzo czysto. Ponieważ winda zepsułaby klimat pałacu, bagaże musiały być wnoszone po schodach. Portier zaczynający pracę o 20 je wniósł. Ale kto czeka do wieczora, jeśli przyjeżdża rano.


Porady i polecenia

Stosunek ceny do jakości jest optymalny. Pałace hotelowe w Anglii w tej samej kategorii kosztują więcej. Sezon w hotelu trwa cały rok. Niestety Pałac Łomnica ciężko znaleźć. W nawigacji trzeba wpisać Łomnica-Mysłakowice.


Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Peter w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Pałac Łomnica

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Oszczędny z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Pałac Łomnica na Śląsku, Pałac Łomnica opinia Peter. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Pałac Łomnica. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Peter pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Pałac Łomnica, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreview typelong