PrimaSol Sunlight Sunrise4.8 słońca z 513 opinii

84% Rekomendacja 4.8 /6 Średnia ocen
4.9
4.4

• sklepy w okolicy
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • udogodnienia dla dzieci
  • piękny basen
  • dobrą znajomość języków obcych
  • piękną plażę
“Moje wakacje w Primasol” czytaj więcej
lipiec 2017, Małgorzata , 51-55

4.4
5.2

131 opinie o hotelach dla

5.5
Szczególnie korzystny dla rodzin z dziećmi. Animatorzy i ogólnie personel PrimaSort :) "BOOGIE BOOGIE" & "NO ANIMATION? NO PROBLEM!" :D Czytaj dalej opinię
Daniel, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

3.2
hotel brudny,obsuga bardzo niemila, w lazienkach grzyb, w recpecji wszytko od razu na Nie.Nie polecam nikomu tego hotelu. chyba ze zmieni sie na 2 gwiazdki. tylko jedzenie jest ok. boiska i sprzt sportowy zniszczony, Czytaj dalej opinię
Klaudia, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Wspanialy wypoczynek w cudownym hotelu. Bardzo dobre jedzenie, codziennie cos innego. Mozna skosztowac bulgarskiej kuchni.Super animacje, codzienne konkursy, ciekawe zabawy. Polecam serdecznie. Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 51-55, para

Andrzej, Wiek 51-55, para

5.6
Animacje na najwyszym poziomie, grupa modych, usmiechnietych ludzi zabawiala nas calymi dniami (gry, konkursy, przedstawienia)az, nie chcialo sie wychodzic poza hotel. Obsluga mila, sympatyczna. Duza roznorodnosc jedzenia i picia, kady mogl znalezc cos... Czytaj dalej opinię
Dawid, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski. Opinie i oceny PrimaSol Sunlight Sunrise pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.