Grand Plaza Resort4.6 słońca z 8 opinii

75% Rekomendacja 4.6 /6 Średnia ocen
4.7
5.1

4.6
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Hotel jest ładny, duży i czysty.” czytaj więcej
grudzień 2015, Fariba , 31-35

5.1
4.8
3.8333333333333

45 opinie o hotelach dla

Hotel jest ładny, duży i czysty. Czułam się w nim komfortowo i bezpiecznie, bez obaw, że jakiś nieproszony gość wtargnie do środka. Personel zawsze był uprzejmy. Byliśmy dobrze traktowani i wszystkie potrzeby naszej dużej rodziny zostały w pełni uwzg... Czytaj dalej opinię
Grudzień 15
Fariba, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

4.2
Hotel ogólnie był w porządku. Jedyną negatywną rzeczą był fakt, że zajmowany był przez wielu Rosjan, a my nie zostaliśmy o tym poinformowani. Biorąc pod uwagę fakt, że nie była to nasza pierwsza rezerwacja u Was i taka sytuacja nigdy nie miała miejs... Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Uwe, Wiek 51-55, para

4.2
To piękny hotel i wspaniały obiekt. Bardzo przyjazny dla rodzin, wiele atrakcji dla dzieci na plaży. Jedzenie niestety nie było zbyt dobre, zarówno jeśli chodzi o wybór, jak i o jakość. Niemal wyłącznie rosyjscy goście. Czytaj dalej opinię
Październik 15
Alesia, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Bardzo dobry hotel. Trochę daleko położony, ale dzięki wycieczkom nie ma to większego znaczenia. Zalecana rezerwacja. Czytaj dalej opinię
Wrzesień 15
, Wiek 31-35, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

w archiwum
Idealne miejsce na wakacje połączone z plażowaniem/nurkowaniem. Hotel nie był zatłoczony, zawsze mogliśmy zająć miejsca przy samym basenie. Woda była czysta i nie za ciepła. Wystarczająca do schłodzenia się. Czytaj dalej opinię
Lipiec 15
Frank, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Grand Plaza Resort w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Grand Plaza Resort Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Grand Plaza Resort Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Grand Plaza Resort w Hurghada. Opinie i oceny Grand Plaza Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.