Opinia o hotelu Hotel Tylissos Beach

Zdjęcie użytkownika HolidayChecker1741963
od
Pokaż wszystkie wpisy


Zarejestrowany od: 21-05-10
Masz pytanie do Uwe?
Opinia została przeczytana 20 razy.
Z: Niemcy
Wiek: 51-55
Czas podróży: lipiec 17
Podróż z : para
dzieci: brak
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Mały ale przyjemny hotel z serdeczną atmosferą *

Hotel
6.0
Słońca

Mały, rodzinnie prowadzony hotel z bardzo życzliwą atmosferą. Z dala od masowej turystyki, jedynie 20 minut od miasta. Plaża zaraz naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy. Pokoje i gastronomia z małymi minusami, jednak uprzejmość personelu to wynagradza.


Położenie
3.0
Słońca

Do promenady miasta Ierapetra jest jedynie 20 minut pieszo. Tam można zastać mnóstwo sklepów i tawern. Starówka jest raczej niewielka. Miasto nie jest jakieś piękne, za to niedaleko hotelu są góry. Polecam na pewno wypożyczenie samochodu. Hotel ma własną plażę z tawerną, jest ona jednak dość przeciętna. W innych miejscowościach są piękne plaże, gdzie można popływać.
My znaleźliśmy naszą wymarzoną plażę z dala od masowej turystyki.


Serwis
6.0
Słońca

Personel jest naprawdę niezwykle serdeczny i życzliwy. Przyjechaliśmy do hotelu jako przyjaciele, mieliśmy łzy w oczach przy odjeździe. Co wieczór braliśmy też udział w animacji i świetnie się przy tym bawiliśmy.
Na pierwszy dzień urlopu przypadły moje urodziny i hotel przygotował dla mnie małą niespodziankę – tort. Było to bardzo przyjemne. Personel wygląda na zgrany i zadowolony ze swojej pracy, co szczególnie dawało się odczuć podczas greckiego wieczoru, gdy wszyscy pracownicy tańczyli, łącznie z menadżerem!


Gastronomia
4.0
Słońca

Nas nie powaliło. Stale można było coś znaleźć, ale nie było to powalające. Prócz typowo greckich potraw były różne ciepłe dania, które się zmieniały. W ramach deseru były domowe ciasta.
Podczas śniadania były jajka, parówki, pieczywo.
Przez cały dzień, od śniadania do 22:00 można samemu obsługiwać się napojami, w tym piwem i winem. Poza porami posiłków można też sobie zrobić kawę, herbatę albo napić również coli, sprite'a itd.


Sport i rozrywka
5.0
Słońca

Jest basen z barem, sala fitness z prysznicami w piwnicy, był stół billardowy, bezpłatne wifi, telwizor. Codzienna animacja jak joga, gimnastyka wodna, wieczorne pokazy, na które zapraszali zawsze uprzejmi animatorzy.


Pokój
4.0
Słońca

Po tym jak po przyjeździe dostaliśmy pokój w suterenach, menadżer obiecał nam, że następnego dnia dostaniemy pokój z częściowym widokiem na morze i balkonem. Swojej obietnicy dotrzymał z nawiązką bo dostaliśmy wspaniałą suitę na dachu, z balkonem, własnym tarasem i pełnym widokiem na morze oraz miasto.
Pokój i łazienka były większe od innych w hotelu. Standard był taki sam. Łazienka była jedynie prosta, a umeblowanie nieco starsze.
Spać mogliśmy jedynie z klimatyzacją. Ja przespałem nawet dwie noce na tarasie pod gwiaździstym niebem. Niesamowite przeżycie!


Porady i polecenia


Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Uwe w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Tylissos Beach

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Mały ale przyjemny hotel z serdeczną atmosferą, Hotel Tylissos Beach opinia Uwe. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Tylissos Beach. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Uwe pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Tylissos Beach, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreview typelong