w archiwum Opinia o hotelu Hotel Tylissos Beach

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Jürgen?
Opinia została przeczytana 4465 razy.
1 / 1 Użytkownik (100%) uznał tę ocenę jako pomocną..
Z: Niemcy
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 4.8

Mały hotel z bardzo przyjazną obsługą *

Mały hotel z 70 pokojami, małym basenem i kamienistą plażą. Parasole i leżaki w cenie. Na terenie ośrodka jest bar przy basenie, na plaży i hotelowy. Możliwa opcja all inclusive.

Hotel znajduje się blisko miasta Ierapetra. Miłe miasteczko z tawernami i sklepami. W pobliżu wiele pięknych i spokojnych plaż, przeważnie piaskowych. Z kurortu można bez problemu dojechać na wschód wyspy albo samochodem albo statkiem na wyspę Christi. Do lotniska 1,5h.

Cały personel jest bardzo życzliwy. Atmosfera jest miła i rodzinna.
Jedyny minus naszego pobytu był bezpośrednio po przybyciu. Najpierw zostaliśmy miło przyjęci, dano nam przekąski po czym powiedziano, że z powodu braku pokojów musimy jedną noc spędzić w innym hotelu. Prawdopodobnie były to problemy z klimatyzacją, bo inni goście też byli proszeni o przenocowanie w innym hotelu. Przez managera hotelu zostaliśmy przeproszeni za ten incydent.

W hotelu znajduje się restauracja z dużą ilością miejsc. Mieliśmy zarezerwowane all inclusive. Do picia dostaliśmy bezalkoholowe lokalne napoje, wina i piwo, ale nie były najwyższej jakości. Do jedzenia był duży wybór potraw, wszystko było uzupełniane natychmiast. Na śniadanie dwa rodzaje chleba, ciasto, owoce, jogurty, jajka, boczek, ser żółty, wędliny, dżemy, musli. Na obiady i kolacje podawano potrawy na ciepło i na zimno, sałatki i desery. Posiłki na ciepło były letnie. Wszystko było jednak smaczne. Kucharze bardzo się postarali. Wszystko było bardzo czyste.

Leżaki i parasole były przy basenie oraz na plaży. Wszystko porządne. Wieczorami był DJ, czasami i muzyka na żywo. W recepcji było Wi-Fi, TV oraz stół do bilarda. Można było także zapisać się na masaż, w hotelu było też małe pomieszczenie do fitnessu.

4.0

Pokoje były bardzo małe, szczególnie łazienka. Szafa była dostatecznie duża. W pokoju był minibar oraz płatny sejf.
Łazienka jest definitywnie za mała.
Pokoje mogłyby być sprzątane lepiej.
Balkon jest dostatecznie duży i z dwoma krzesłami, stołem i suszarką.

Porady i polecenia

Pomimo jednego incydentu ze spaniem w drugim hotelu, chętnie byśmy tutaj jeszcze wrócili. Stosunek ceny do jakości był ok, a obsługa hotelu była bardzo życzliwa. Hotel jest idealną bazą wypadową do wycieczek na Kretę oraz dobrym miejscem na przyjemny i spokojny urlop.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Jürgen w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Tylissos Beach

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? Tjaereborg

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Mały hotel z bardzo przyjazną obsługą, Hotel Tylissos Beach opinia Jürgen. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Tylissos Beach. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Jürgen pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Tylissos Beach, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong