Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg

Al. Plażowa 1 62-230 Skorzęcin, Polska

Brak opinii dla hotelu Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg

Luty 2℃ 2h 7 dni
Marzec 7℃ 4h 7 dni
Kwiecień 13℃ 5h 7 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy żadnych aktualnych opinii o Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg.

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Domki letniskowe są bardzo zadbane i czyste, w pełni wyposażone, przystosowane do pobytu nawet 6 osób. Domek składa się z pokoju z TV i aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe i grill. Jak już wspomniałam czys... Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
,
Asia, Wiek 19-25, przyjaciele

w archiwum
Byliśmy z rodziną na wakacjach i bardzo dobrze wspominamy pobyt w tym ośrodku. Fantastyczne położenie przy samej plaży - która też jest świetna, piaseczek niczym nad morzem. Domki urządzone w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone. Idealne miejsce na ... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
,
Daria, Wiek 26-30, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg w Skorzęcin? Dowiedz się jak inni ocenili Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg w Skorzęcin. Opinie i oceny Domki Letniskowe Słoneczny Brzeg pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index