Apartment BreitlehnApartment Breitlehn

Runhof 74 6444 Längenfeld, Austria

Brak opinii dla hotelu Apartment Breitlehn

Listopad 8℃ 3h 12 dni
Grudzień 2℃ 2h 13 dni
Styczeń 1℃ 2h 13 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Apartment Breitlehn.

1 opinia w archiwum dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Fantastyczna atmosfera dzięki gospodarzom, pełne wyposażenia apartamentów (włącznie z przyprawami w kuchni). Bardzo piękne pokoje i gustownie urządzony cały dom. Pomocni gospodarze, zainteresowani gośćmi i zawsze uśmiechnięci. Polecam wszystkim, zarów... Czytaj dalej opinię
Marzec 13
,
Maciej, Wiek 26-30, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Apartment Breitlehn w Längenfeld? Dowiedz się jak inni ocenili Apartment Breitlehn Austria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Apartment Breitlehn Austria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Apartment Breitlehn w Längenfeld. Opinie i oceny Apartment Breitlehn pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index