Opinia o hotelu Hotel Rejs

Zdjęcie użytkownika SylwiannaP
od

Zarejestrowany od: 03-07-17
Masz pytanie do Sylwia?
Opinia została przeczytana 94 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Rewelacja

Rewelacja - pod każdym względem. Nieduży hotel, z atrakcyjną lokalizacją blisko centrum i tylko 30 m od plaży. Duże i przestronne (odnowione) pokoje, pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa.

tylko 30 metrów od szerokiej plaży, blisko sklepy knajpy - centrum. Jednocześnie troszkę na uboczu, dzięki temu ciszej i spokojniej.

Recepcja - wszystkie Panie służą pomocą w każdym temacie, bardzo miłe Panie sprzątające, pokój sprzątany dokładnie każdego dnia, obsługa kuchni - profesjonalna, grzeczna. Wszyscy uśmiechnięci, uprzejmi, ogromny plus i gratulacje.

Jedzenie jedno z lepszych jakie jedliśmy. Bardzo duży wybór zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Śniadania to np.: naleśniki, placuszki, jajecznica, parówki, kiełbaski, sery, wędliny, sałatki równego rodzaju smaku, owoce i najlepsze; pyszne ciasta (nigdzie takich smakołyków nie jedliśmy). Generalnie dużo ale najważniejsze: smacznie, doprawione idealnie :-)

Jako, że hotel przy plaży i centrum to dla nas wystarczająco: bilard, ping pong i duży pokój zabaw

Duzy, przestronny, elegancko umeblowany. Łazienki czyste i bardzo ładne. Czajnik + szklanki, duża lodówka.

Porady i polecenia

Polecam dla wszystkich szczególnie dla rodzin z dziećmi. Idąc na plaże można zabrać hotelowe leżaki i parawany. Dla lubiących czytać; aktualna prasa i książki w biblioteczce. Bardzo polecamy

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Rejs

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, lepiej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Rewelacja, Hotel Rejs opinia Sylwia. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Rejs. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Sylwia pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Rejs, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong