Hotel KazavitiHotel Kazaviti

Kazaviti, Grecja
Zdjęcia - Hotel Kazaviti Kazaviti

Brak opinii dla hotelu Hotel Kazaviti

Listopad 16℃ 4h 7 dni 16℃
Grudzień 11℃ 4h 8 dni 14℃
Styczeń 9℃ 4h 6 dni 12℃

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy żadnych aktualnych opinii o Hotel Kazaviti.

Opinie w archiwum: 2 dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel jest bardzo dobrze położony, do naturalnej piaszczystej plaży są 3-4 minuty. Tam było dostatecznie dużo miejsc w cieniu oraz leżaków. W pobliżu plaży jest supermarket oraz kilka tawern, w których można dobrze zjeść. W barze przy basenie było b... Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
,
Günter, Wiek 56-60, para

w archiwum
Hotel nieduży, dwa budynki, położny w pięknym ogrodzie, w którym można jeść śniadania. Dużo gości z Polski, ale też z Niemiec, Grecji, Rumunii, Skandynawii. Dużo rodzin z dziećmi. W pokojach od strony basenu nie ma co liczyć na siestę, przy basenie zaw... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 08
,
Justyna, Wiek 26-30, para


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Kazaviti w Kazaviti? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Kazaviti Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Kazaviti Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Kazaviti w Kazaviti. Opinie i oceny Hotel Kazaviti pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index