Sun Club Hotel5.4 słońca z 419 opinii

Selimiye Mah. Kiremithane Sok. No: 65/1 07330 Side Antalya, Turcja
94% Rekomendacja 5.4 /6 Średnia ocen

• sklepy w okolicy
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • dobre wyposażenie pokoju
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
“Duży piękny zielony ośrodek z basenami i plażą.” czytaj więcej
lipiec 2017, Lili , 46-50
“Generalnie polecam.” czytaj więcej
lipiec 2016, Krystyna , 46-50
Lipiec 34℃ 13h 1 dni 25℃
Sierpień 33℃ 12h 1 dni 27℃
Wrzesień 31℃ 11h 1 dni 26℃

4.5

59 opinie o hotelach dla

wlasnie wrocilam do domu z jednego z lepszych urlopow. osrodek jest starszy dlatego duzy i zielony z basenami i plaza przy samym hotelu .bardzo dobre jedzenie i serwis .Pokoje raczej skromne ale czyste.Polecam ten osrodek i napewno go jeszcze odwiedze . Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Lili, Wiek 46-50, para

Bardzo dobra i różnorodna kuchnia. Miła obsługa kelnerska . Fajne animacje dla dzieci i dorosłych .Super kolacja z okazji końca Ramadanu . Pokoje i otoczenie hotelowe zadbane . Czytaj dalej opinię
Lipiec 16
Krystyna, Wiek 46-50, para

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel z bardzo miłą obsługą mówiącą w kilku językach (angielski, niemiecki). Dużo Niemców i Holendrów, praktycznie brak Rosjan (+). Żarełko bardzo urozmaicone i mocno ponad przeciętną, restauracja alla carte bardzo wypasiona. Czyściutko w hotelu i poko... Czytaj dalej opinię
Maj 15
Mariola, Wiek 46-50, para

w archiwum
W Sun Club Hotel spędziłem fantastyczne wakacje. Hotel jest bardzo dobrze zlokalizowany (świetne miejsce wypadowe na wycieczki), oferuje bardzo dobre jedzenie i miłą obsługę. Polecam!! Czytaj dalej opinię
Wrzesień 13
Michał, Wiek 19-25, para

w archiwum
Dość duży biorąc pod uwagę jego położenie. Czystość średnia. Panie ograniczały się głównie do wynoszenia śmieci. Goście w różnym wieku, z dziećmi, młodzi, starsi. Pokój dostaliśmy w części najbardziej oddalonej od basenu i "centrum" hotelu. Widok mieli... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Kala, Wiek 26-30, para

Szukasz opinii o Sun Club Hotel w Side? Dowiedz się jak inni ocenili Sun Club Hotel Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Sun Club Hotel Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Sun Club Hotel w Side. Opinie i oceny Sun Club Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.