Opinia o hotelu Wellness Hotel ProVita

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Joanna?
Opinia została przeczytana 16 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Jesienny relaks

Doskonała lokalizacja, kuchnia-szczególnie polecam wegetarian i weganom.W końcu można tu zjeść porządne śniadanie wege. Spokój, intymność, świetnie dobrane zajęcia -joga w różnych odsłonach, jogging, kije . Sauny duże , przestronne. Brakuje baseniku z zimną wodą w saunie. Basen dość duży, można popływać. Woda czysciutka, nie czuć chloru. Ogólnie świetnie. Napewno tu wrócę. Joanna z Legnicy.

Położenienie użyto

Serwisnie użyto

Gastronomianie użyto

Sport i rozrywkanie użyto

Pokójnie użyto

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Komentarz od Hotelarza

Pani Joanno, było nam niezmiernie miło Panią gościć w Hotelu Wellness ProVita. Pani komentarz i najwyższa ocena sprawiły nam ogromną satysfakcję. Cieszę się, że smakowały Pani nasze wegańskie potrawy. Słowa uznania przekazałam kucharzom :-) Zatem do zobaczenia, Berenika Zielińska manager ds. relacji z Gośćmi

Informacje dodatkowe do opinii Wellness Hotel ProVita

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Jesienny relaks, Wellness Hotel ProVita opinia Joanna. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Wellness Hotel ProVita. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Joanna pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Wellness Hotel ProVita, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong