Hotel Ivana Palace4.7 słońca z 77 opinii4.7 słońca z 77 opinii

88% Rekomendacja 4.7 /6 Średnia ocen
4.9
3.8

4.7
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • piękny basen
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • piękną plażę
  • sklepy w okolicy
  • dobrą znajomość języków obcych
“Morze i plaża” czytaj więcej
sierpień 2017, Ela , 41-45
“Bardzo udany urlop” czytaj więcej
wrzesień 2016, Christian , >70

4.9
3.8
4.0
3.9166666666667
4.7

70 opinie o hotelach dla

4.6
Hotel bardzo dobry martwi mnie tylko sniadanie caly czas to samo...pokoje niezbyt dobrze sprzatane ale ujdzie .Ceny w barze dobre . Hotel przyjazny dla dzieci obsluga bardzo mila brak animatora do zabaw z dziecmi a bylo ich bardzo duzo Czytaj dalej opinię
Wrzesień 17
Maciej, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

5.2
Hotel turystyczny średniej jakości, dobrze położony, bez fajerwerków. Luźna, swobodna atmosfera. Lokalizacja - blisko głównej ulicy, plaży, supermarketu, przystanku komunikacji miejskiej. Wieczorem cicho i spokojnie, bez odgłosów muzyki i głośnych roz... Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Jarosław, Wiek 51-55, para

Krótki urlop z nastawieniem na plażowanie i kąpiel w morzu. Hotel blisko morza, w hotelu dobre drinki, kuchnia, dobrze zaopatrzony sklepik. Pokoje czyste, obsluga ok. Wszystko w sam raz na krótki wypad. Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Ela, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

polecam bylo wszystko co oczekiwalem w tych piniadzach obsluga mila pomocna pokoje czyste posciel i reczniki zmieniane co dzienie basen czysty wystarczajacy dla wszystkich moja rodzina byla zadowolona Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Janek, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

polecam goraco super hotel swobodnie można polecić rodzinom z dziecmi jak i osobom mlodym, wszedzie bliko na plaże do sklepu obsluga hotelowa bez zastrzeżeń Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Bartek, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Hotel Ivana Palace w Słoneczny Brzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Ivana Palace Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Ivana Palace Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Ivana Palace w Słoneczny Brzeg. Opinie i oceny Hotel Ivana Palace pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.