Seramar Sunna Park Hotel & Apartments4.8 słońca z 260 opinii

5.1
5.3
5.5

• sklepy w okolicy
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
“Wakacje w Paguera w hotelu Seramar Sunna Park” czytaj więcej
październik 2015, Sigrid , 61-65
“Nadal będziemy przyjeżdżać” czytaj więcej
październik 2015, Helmut , 56-60

5.1
5.3

20 opinie o hotelach dla

4.5
Przy każdym łóżku są włączniki do światła, ale i tak trzeba wstać, by wyłączyć światło w przedpokoju albo obok telewizora. Czytaj dalej opinię
Richard, Wiek 61-65, para

4.5
Niestety sprzątający mieli niewiele czasu i nie mogli dotrzeć do wszystkich zakątków. W naszym pokoju (317) przydałaby się też nowa szafa, albo by trzeba pomalować na biało tę, która teraz jest. W restauracji personel był bardzo szybki i sprawny. Czasa... Czytaj dalej opinię
Horst, Wiek 56-60, para

4.5
Hotel jest nieco starszy, ale jest dobrze zlokalizowany, do plaży jest ok. 200m, tak samo do bulwarów ze sklepami i barami oraz restauracjami. Czytaj dalej opinię
Christian, Wiek 41-45, samemu
Opinie czytano 530 razy - 0% pomocna

4.9
Wszystko łatwo i przyjemnie, jednak jest tam wiele schodów, po których przechodzi się ponad ulicą do jednego z budynków, co dla niektórych może być problematyczne. My na szczęście podeszliśmy do wszystkiego atletycznie i z odpowiednią dawką humoru. Czytaj dalej opinię
Wrzesień 15
Herbert-Clement, Wiek 56-60, para

4.7
Podczas pierwszej nocy w Seramar Sunna Park Hotel & Apartments przytrafiło się pewne nieszczęście, ponieważ nie otrzymaliśmy tego pokoju, który rezerwowaliśmy. Potem dostaliśmy z widokiem na morze oraz darmowym Wi-Fi (normalnie trzeba zapłacić 6 euro).... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 15
Christian, Wiek 51-55, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Seramar Sunna Park Hotel & Apartments w Peguera? Dowiedz się jak inni ocenili Seramar Sunna Park Hotel & Apartments Hiszpania. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Seramar Sunna Park Hotel & Apartments Hiszpania. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Seramar Sunna Park Hotel & Apartments w Peguera. Opinie i oceny Seramar Sunna Park Hotel & Apartments pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.