Hotel NeptunHotel Neptun

Obala M. Tita 15 52440 Poreč, Chorwacja

Brak opinii dla hotelu Hotel Neptun

Listopad 13℃ 3h 13 dni 15℃
Grudzień 11℃ 3h 13 dni 12℃
Styczeń 9℃ 3h 10 dni 10℃

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Hotel Neptun.

1 opinia w archiwum dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel Neptun jest w dobrym stanie. Restauracja i bar były bardzo czyste. Wielkość pokoju była wystarczająca. Mieliśmy pokój bez widoku na morze. Hotel mieści się w mieście i byliśmy już wcześniej nastawieni na drobny hałas i nie byliśmy zawiedzeni. Ni... Czytaj dalej opinię
Lipiec 09
,
Anna, Wiek 19-25, para


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Neptun w Porec? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Neptun Chorwacja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Neptun Chorwacja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Neptun w Porec. Opinie i oceny Hotel Neptun pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index