Fotex Hotel Noclegi

ul. Ks. I. Skorupki 62 05-091 Ząbki Mazowieckie, Polska

Brak opinii dla hotelu Fotex Hotel Noclegi

Marzec 6℃ 4h 9 dni
Kwiecień 12℃ 5h 11 dni
Maj 20℃ 6h 11 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy żadnych aktualnych opinii o Fotex Hotel Noclegi.

1 opinia w archiwum

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel ten jest raczej mały, hall i recepcja, łazienki i jadalnia są wyremontowane, pokoje utrzymane raczej w skromniejszym stylu. Hotel jest generalnie czysty. Oferuje śniadania w stołówce znajdującej się parę metrów od wyjścia z hotelu. Pokój jak na ... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
,
Angelika, Wiek 14-18, przyjaciele


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Fotex Hotel Noclegi w Ząbki? Dowiedz się jak inni ocenili Fotex Hotel Noclegi Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Fotex Hotel Noclegi Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Fotex Hotel Noclegi w Ząbki. Opinie i oceny Fotex Hotel Noclegi pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index