Pensjonat Gacanek

Wielkie Budziska 31, 89-511 Cekcyn, Polska

Brak opinii dla hotelu Pensjonat Gacanek

Kwiecień 13℃ 5h 7 dni
Maj 19℃ 7h 8 dni
Czerwiec 22℃ 7h 9 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy żadnych aktualnych opinii o Pensjonat Gacanek.

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
obiekt położony z dala od zabudowań, otoczony lasem nam małym jeziorem. Cisza, spokój, dużo miejsc na terenie obiektu gdzie można sobie usiąść i w ciszy regenerować siły. Dla dzieci jest plac zabaw. Przyjemny piętrowy pokój-apartament z kominkiem na pa... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
,
Ania, Wiek 31-35, para

w archiwum
Piękne miejsce, ciekawi ludzie i wykwintna kuchnia. Jedynym minusem był mało urozmaicony plac zabaw dla dzieci, jednak w okolicy znajduje się wiele innych tego typu obiektów. Bardzo polecam, nie raz zamierzam tam jeszcze powrócić! Czytaj dalej opinię
Lipiec 12
,
Joanna, Wiek 26-30, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Pensjonat Gacanek w Cekcyn / Polnisch Cekzin? Dowiedz się jak inni ocenili Pensjonat Gacanek Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Pensjonat Gacanek Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Pensjonat Gacanek w Cekcyn / Polnisch Cekzin. Opinie i oceny Pensjonat Gacanek pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index