Pensjonat Gacanek

Wielkie Budziska 31, 89-511 Cekcyn, Polska

Brak opinii dla hotelu Pensjonat Gacanek

Marzec 7℃ 4h 7 dni
Kwiecień 13℃ 5h 7 dni
Maj 19℃ 7h 8 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Z hotelu Pensjonat Gacanek nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

1 opinia w archiwum

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Piękne miejsce, ciekawi ludzie i wykwintna kuchnia. Jedynym minusem był mało urozmaicony plac zabaw dla dzieci, jednak w okolicy znajduje się wiele innych tego typu obiektów. Bardzo polecam, nie raz zamierzam tam jeszcze powrócić! Czytaj dalej opinię
Lipiec 12
,
Joanna, Wiek 26-30, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Pensjonat Gacanek w Cekcyn / Polnisch Cekzin jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Pensjonat Gacanek Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Pensjonat Gacanek oceniły ten hotel.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index