Dworek Hetmański4.5 słońca z 2 opinii

100% Rekomendacja 4.5 /6 Średnia ocen
4.7
2.2

4.5
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam” czytaj więcej

4.7
3.75
4.5

Opinie w archiwum: 4 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Główna zaleta hotelu to absolutna cisza, przejrzyste powietrze, miła obsługa i pyszne jedzenie. Bardzo odpoczęliśmy po długiej podroży do Europy. Polecamy jako hotel tranzytowy dla wszystkich podróżujących. Czytaj dalej opinię
Październik 13
Олег, Wiek 41-45, para

w archiwum
Obsługa sympatyczna i kompetentna, można było się dogadać bez problemu, jedzenie było wyśmienite a przede wszystkim świeże, lokalizacja w fajnym miejscu troche na uboczu nieopodal jeziora także cisza i spokój gwarantowane. Ogólnie ocena bardzo dobra Czytaj dalej opinię
Listopad 12
Dawid, Wiek 31-35, para

w archiwum
Moja opinia jest odmienna od poprzedniej ,którą postanowiłem sprawdzić będąc w delegacji i majac ograniczony budżet. Hotel ładny w stylu szlacheckim. Położony w cichym i spokojnym miejscu przy jeziorze. Do plaży około5min piechotą.Pokój rewelacyjny ,du... Czytaj dalej opinię
Sierpień 09
Darek, Wiek 31-35, samemu

w archiwum
Kompleks zlozony z dwóch budynków polozonych w pieknym ogrodzie (z laweczkami i stolikami) - więcej pokojów w budynku głównym - Dworek Hetmanski. W drugim budynku - Domek Magnacki pokoje są wyposazone w mniejszym stopniu ale również całkiem przyjemne.... Czytaj dalej opinię
Sierpień 09
Katarzyna, Wiek 31-35, para

Szukasz opinii o Dworek Hetmański w Stargard Szczeciński? Dowiedz się jak inni ocenili Dworek Hetmański Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Dworek Hetmański Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Dworek Hetmański w Stargard Szczeciński. Opinie i oceny Dworek Hetmański pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.