Opinia o hotelu Hotel Bończa

Zdjęcie użytkownika kulturreisender15
od

Zarejestrowany od: 04-10-12
Masz pytanie do Friedel?
Opinia została przeczytana 300 razy.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Zwiedzanie miast
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.6

Hotel Bończa - świetnie, trochę na uboczu *

Mniejszy hotel z około 30 pokojami. Bardzo ładnie urządzony i bardzo czysty. WiFi i śniadanie wliczone.
Urlopowicze z Polski, Niemiec, Danii i Szwecji.

Samochodem około 10 minut do centrum. Przystanek 300m od hotelu. 20 minut do centrum.

Bardzo miłe powitanie. Znano niemiecki i angielski. Sprzątanie pokoju idealne.

Restaurację bardzo polecam. Stosunek ceny do usługi idealny. Bardzo nam się podobało przez obydwa dni. Bardzo smacznie i obficie. Bardzo uprzejmy personel.
Również polskie dania w karcie.
Bar też był przyjemny, chętnie tam chodziliśmy po jedzeniu.
Wspaniały bufet śniadaniowy. Świeże parówki i świeże potrawy z jajek.

Sport i rozrywkanie użyto

Pokój był mały, ale przytulny. Lodówka, TV, telefon. Nasz pokój miał około 15m2. Wszystko bardzo czyste. Niestety oddzielnie stojące łóżka, również na 2-dniowy pobyt ok.

Porady i polecenia

Super hotel na krótki urlop. Rownież na dłuższy, ale wtedy lepiej mieć większy pokój.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Friedel w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Bończa

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na ulicę
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, lepiej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Hotel Bończa - świetnie, trochę na uboczu, Hotel Bończa opinia Friedel. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Bończa. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Friedel pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Bończa, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong