w archiwum Opinia o hotelu Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Malwina?
Opinia została przeczytana 183 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 1-3 dni
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Takie miejsce pamięta się całe życie

Stanica jest miejscem idealnym do wypoczynku. Można naładować baterie po stresującej pracy. Zachwycił mnie stylowy dwór i pieczołowicie dopracowane przez Właścicieli pokoje. Miło było budzić się rano w tak pięknych wnętrzach.

Okolica jest bardzo malownicza. Po horyzont rozciągają się pola, lasy, a ścieżką koło Dworu zawędrować można nad brzeg Narwi. Jest to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa.

Obsługa jest niezwykle sympatyczna. Można zawsze poprosić o kawę, czy herbatę. Właściciele udostępniają wiele dodatkowych atrakcji takich jak np. wykrywacz metalu, czy wiatrówka.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie - Narew

Z myślą o śniadaniu zdecydowanie łatwiej się wstaje :-) Wszystko świeże i pachnące. Chyba Podlasie ma to do siebie, że wszystko tam tak smakuje!

Wokół znajduje się wiele ciekawych tras rowerowych. Ja polecam Stanicę też dla miłośników wędkarstwa, a zimą - biegówek!

Pokój był duży, z piękną obszerną łazienką. Rozczuliły mnie takie drobiazgi jak książki-klasyki ułożone na parapecie. Rzadko można też spotkać tak bogatą ofertę informacji turystycznej w pokoju.

Porady i polecenia

Podsumowując, Stanicę polecam zawsze i wszędzie :-). Z pewnością jest to miejsce dla wymagającego Klienta, który doceni piękno samej Stanicy ale i malowniczych okolic.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Deluxe z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Takie miejsce pamięta się całe życie, Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie opinia Malwina. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Malwina pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong