w archiwum Opinia o hotelu Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie

odJeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Michał?
Opinia została przeczytana 238 razy.
Z: Polska
Wiek: 41-45
Czas podróży: lipiec 13
Podróż z : para
dzieci: brak
Długość pobytu: 3-5 dni
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Zawsze chętnie tam powracam

Hotel
6.0
Słońca

Niewielki pensjonat - 9 pokojów. Nasz był wyjątkowo przestronny, umeblowany stylowymi meblami (część to prawdziwe antyki!), na ścianach wisiały piękne obrazy i gobeliny. Wielkie, bardzo wygodne łoże pozwalało cudownie zregenerować się strudzonym wędrowcom :- ) zaraz po gorącej kąpieli w olbrzymiej narożnej wannie w największej z łazienek, z jakiej miałem okazję korzystać - zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
Wszędzie, zarówno w pokoju, jak i udostępnianym gościom salonie i tarasie było idealnie czysto.
Rano serwowane było obfite i smaczne śniadanie.
Wśród gości dominowali Polacy (ok.35-50 lat), było również małżeństwo z Francji, zaś dzień przed naszym wyjazdem przyjechała niewielka grupa turystów z Izraela.


Położenie
6.0
Słońca

Stanica położona jest 4 km. od Tykocina gdzie można zaopatrzyć się we wszelkie produkty żywnościowe oraz zjeść tani i niezwykle smaczny obiad w jednej z dwóch restauracji (Tejsza i Villa regent). W przypadku konieczności dokonania bardziej "specjalistycznych" zakupów należy udać się do oddalonego o ok. 30 km Białegostoku.
Stanica położona jest centralnie pomiędzy prawdziwymi perełkami Podlasia - Biebrzańskim Parkiem Narodowym, Puszczą Knyszyńską i Narwiańskim Parkiem Narodowym. Położony tuż obok Tykocin jest absolutnie magicznym miejscem, przeniesionym jakby w czasie z okresu międzywojnia... Taki klimat w Polsce ma jedynie Kazimierz Dolny nad Wisłą.


Serwis
6.0
Słońca

Niezwykle miła obsługa. Co prawda porozumiewałem się po polsku :- ) jednak byłem świadkiem rozmów z gośćmi w jęz. angielskim. Pokój utrzymany był w nienagannej czystości.


Gastronomia
6.0
Słońca

Stanica serwuje gościom śniadania (na szczęście nie trzeba zrywać się rano, aby dostać coś do jedzenia :- )) podawanych w olbrzymim salonie pełnym wspaniałych, antycznych mebli i bibelotów. Lokalny nabiał i wędliny, smaczne pieczywo, znakomite sałatki, domowe wypieki i świetna kawa zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia. Warta zauważenia jest porcelanowa zastawa i eleganckie sztućce.


Sport i rozrywka
6.0
Słońca

Właściciele Stanicy zapewniają gościom mnóstwo atrakcji - można wypożyczyć rowery, kajaki, sprzęt do wędkowania a nawet postrzelać z wiatrówki czy poszukać sobie skarbów wykorzystując wykrywacz metalu :- ). Latem do dyspozycji gości pozostaje również basen.


Pokój
6.0
Słońca

Przestronny pokój (ok. 20m2), umeblowany w prawdziwe antyki lub znakomite ich kopie, na ścianach obrazy i stare fotografie, wielkie, wygodne łoże (nie antyk :- )). Do dyspozycji gości pozostają pozostawione w pokojach książki i liczne foldery związane z kulturą i przyrodą Podlasia. Olbrzymia łazienka, z dwiema umywalkami i narożną, dwuosobową wanną dopełnia całości. W każdym z pomieszczeń znajduje się mnóstwo stylowych, dobranych z pietyzmem bibelotów. Jakkolwiek pokoje nie są klimatyzowane to mimo panujących na dworze tropikalnych upałów wewnątrz panował miły chłód. Pokój utrzymany był w idealnej czystości a umieszczone w oknach moskitiery skutecznie broniły nas przed nieproszonymi gośćmi.


Porady i polecenia

W hotelu można bez problemu korzystać z telefonów komórkowych (T-mobile). W Stanicy byliśmy trzykrotnie - dwukrotnie latem, a wcześniej wczesną jesienią. Podczas jesiennego wyjazdu na pewno należy zaopatrzyć się ciepłe ubranie - zwłaszcza, kiedy chce się nocą obserwować niewiarygodnie rozgwieżdżone niebo, ranem iść do lasu na grzyby czy łowić ryby nad przepływającą koło Stanicy Narwią. Ceny pobytu nie są najniższe, jednak, w mojej opinii, warte każdej z pozostawionej tam złotówki :- )


Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Superior z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Zawsze chętnie tam powracam, Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie opinia Michał. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Michał pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Dwór Stanica Rzeczna Łabędzie, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreview typelong