Primavera Jastrzębia Góra

ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra 84-104 Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra Pommern, Polska
93% Rekomendacja 5.4 /6 Średnia ocen

5.4
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • sport i atrakcje w hotelu
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci
  • odległość do plaży
“Urlop nad morzem” czytaj więcej
lipiec 2017, Krystian , 36-40
“Urlop nad morzem z rodziną” czytaj więcej
lipiec 2017, Robert , 31-35
Lipiec 21℃ 8h 13 dni
Sierpień 21℃ 7h 13 dni
Wrzesień 18℃ 6h 13 dni

5.6
4.5
5.4

668 opinie o hotelach dla

Bardzo fajny hotel z miłą obsługą. Podoba nam się ilość atrakcji dla dzieci, szczególnie place zabaw, animacje, Park Wodny i Playland. Wyżywienie jest ok, ale przydałoby się więcej rzeczy typowo dla dzieci. Czytaj dalej opinię
Maciej, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Od siedmiu lat przyjeżdżałem do Jastrzębiej Góry do domków, zachęciło mnie do przyjazdu do Primavera widok wielu gości. Czas spędziłem bardzo pozytywnie, jestem mile zaskoczony wszystkim. moje dzieci też są bardzo zadowolone z pobytu. Ogólne wrażenie... Czytaj dalej opinię
Krystian, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Jest super. Wszystko mi się podoba, nie ma na co narzekać. Bardzo dobre jedzenie - każdy wybierze coś dla siebie. Świetne sale zabaw dla dzieci - mogą się wyszaleć a rodzice mają trochę czasu dla siebie. Polecam gorąco! Czytaj dalej opinię
Robert, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.5
Obiekt bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi - nie ma czasu na nudę. Nie ma też czasu na wydawanie pieniędzy na zewnątrz - wszystko jest na miejscu. Niestety pogoda nam nie dopisała ale były atrakcje w środku obiektu. Gorąco polecam! Czytaj dalej opinię
Czerwiec 17
Jacek, Wiek 61-65, wczasy rodzinne

Idealny hotel dla rodzin z dziećmi nawet podczas złej pogody jest bardzo duży wybór atrakcji wewnątrz. Po przyjeździe każdy dostaje harmonogram animacji na cały tydzień i każdy wybierze coś dla siebie. Bardzo dobre jedzenie - świetne pod każdym względe... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 17
Agnieszka, Wiek 36-40, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Szukasz opinii o Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Primavera Jastrzębia Góra Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Primavera Jastrzębia Góra Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Primavera Jastrzębia Góra pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.