Hotel Mukarnas Spa Resort5.5 słońca z 157 opinii

92% Rekomendacja 5.5 /6 Średnia ocen

• odległość do plaży
  • piękny basen
  • udogodnienia dla dzieci
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • piękną restaurację
  • dobre wyposażenie pokoju
“Bardzo polecam hotel, spędziłam wspaniały tydzień” czytaj więcej
lipiec 2017, Natalia , 14-18
“Bylam tu po raz kolejny i nie ostatni” czytaj więcej
wrzesień 2017, Karolina , 36-40
Styczeń 15℃ 5h 11 dni 16℃
Luty 16℃ 7h 9 dni 16℃
Marzec 18℃ 7h 6 dni 16℃

4.5833333333333

161 opinie o hotelach dla

Polecam Hotel Mukarnas na wypoczynek. Przyjemna rodzinna atmosfera, Obsluga z wielka troska dba o kazdego goscia. pokoje czyste zadbane, zapraszam do MUKARNAS Czytaj dalej opinię
Karolina, Wiek 36-40, samemu

Po przybycıu na hotel, oczarowala nas archıtektura tego mıejsca oraz usmıechnıeta ı pomocna obsluga. Restauracja zaskoczyla szerokım wyborem menu ( produkty bez glutenowe ı FIT) oraz starannoscıa obslugı. Pokoje bardzo przestrzenne. Polecamy dla rod... Czytaj dalej opinię
Kamil, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Jestesmy w Turcjı 7 raz. To jeden z najlepszych hotelı. Obsluga ı wyzywıenıe bez zastrzezen. Pokoje bardzo czyste. Jedne z naszych najlepszych wakacjı! Kazdemu kto sıe waha polecamy z czystym sumıenıem! Czytaj dalej opinię
Szymon, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

Wspaniałe miejsce, lokalizacja, plaża obsługa bardzo sympatyczna, wyżywienie duży wybór i dobry, codzienne animacje prowadzone przez świetnych animatorów Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Natalia, Wiek 14-18, wczasy rodzinne

Spędziliśmy z mężem cudowne wczasy w bajecznym miejscu. Hotel przepiękny, luksusowy, szczególnie wnętrze, recepcja jak w pałacu, bardzo fajne baseny i ciekawe animacje. Hotel tak rozłożony że wszędzie jest blisko :) Jedzenie przepyszne, wszędzie czy... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Marlena & Łukasz, Wiek 31-35, para

Szukasz opinii o Hotel Mukarnas Spa Resort w Okurcalar? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Mukarnas Spa Resort Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Mukarnas Spa Resort Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Mukarnas Spa Resort w Okurcalar. Opinie i oceny Hotel Mukarnas Spa Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.