w archiwum Opinia o hotelu Villa Stella Maris

Zdjęcie użytkownika winfried-lichtscheidel
od

Zarejestrowany od: 14-02-09
Masz pytanie do Winfried?
Opinia została przeczytana 792 razy.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 3.6
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Niestety kiepskie położenie - bezsenność w Międzyzdrojach *

4.0

Sam hotel jest ładny i zadbany. WiFi działało dobrze i było bezpłatne.

2.0

Lokalizacja jest niestety kiepska. Zarezerwowaliśmy noclegi w Stella Maris, ponieważ zachęciły nas pozytywne opinie. Hotel jest dość drogi, liczyliśmy więc na wysoki standard i spokojną okolicę. Podobało nam się również to, że hotel jest położony niedaleko plaży. Niestety byliśmy bardzo rozczarowani. Hotel leży przy promenadzie, nie było więc mowy o spokoju. Hałas przez całą noc, nie dało się spać nawet przy zamkniętym oknie. Nad ranem, gdy cichła muzyka, słychać było hałasujących turystów wracających z imprez. Później z kolei zaczynało się czyszczenie ulic, wywożenie śmieci itd. Jeśli chcecie imprezować, to lepiej jechać na Majorkę za mniejsze pieniądze. Stosunek ceny do jakości w Stella Maris był nieodpowiedni. Do plaży jest faktycznie blisko, ale był to jedyny plus tej lokalizacji.

4.0

Pracownicy hotelu są bardzo sympatyczni i pomocni. Biorąc jednak pod uwagę wysokie ceny obsługa powinna być lepsza. Personel nie nalewał na przykład wina do wypróbowania. Trzy razy zamówiliśmy sałatkę i wyraźnie zaznaczyliśmy, że ma być bez pomidorów. Zawsze jednak dostawaliśmy sałatkę z pomidorami. Personel sprzątał talerze, mimo że goście jeszcze nie skończyli posiłku. Danie główne było przynoszone, gdy goście jedli jeszcze przystawki.

Śniadania były w porządku, ale za taką cenę oczekiwaliśmy czegoś więcej. Kawa z dzbanka nie smakowała zbyt dobrze. Zamówiliśmy Cappuccino, dostaliśmy jedną filiżankę, a za drugą mieliśmy już dodatkowo zapłacić. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, a już na pewno nie w hotelu o takim standardzie.
Kolacje były smaczne i cenowo do zaakceptowania. Wina były jednak za drogie jak na swoją jakość.

Sport i rozrywkanie użyto

3.0

Zarezerwowaliśmy pokój typu Junior Suite z widokiem na morze. Pokój był ładny, łazienka była jednak bardo mała i nie było praktycznie żadnych półek. Słuchawka prysznicowa była zepsuta przez co ciśnienie wody było kiepskie. Wyposażenie pokoju było skromne. Nie było sejfu, klimatyzacji ani ekspresu do kawy. Łóżka trochę za wąskie. Zasłona ciągle opadała i nie zakrywała całkowicie okna. Nie było rolet i rano w pokoju było bardzo jasno. Bardzo mały balkon, proste meble. Mieliśmy wprawdzie widok na morze, ale zasłaniały go drzewa i budki. Najgorsza była jednak promenada. Przez hałas nie mogliśmy nawet spokojnie posiedzieć na balkonie.

Porady i polecenia

Stosunek ceny do jakości był niestety nieodpowiedni. W sezonie lepiej nie rezerwować pokoju od strony morza. Hotel jest za drogi jak na to, co ma do zaoferowania. Nie polecamy hotelu Stella Maris.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Winfried w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Villa Stella Maris

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Junior suit Superior
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? nie, gorzej
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Pozostałe opinie o hotelu

Niestety kiepskie położenie - bezsenność w Międzyzdrojach, Villa Stella Maris opinia Winfried. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Villa Stella Maris. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Winfried pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Villa Stella Maris, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong